Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Zurich - Greuther Furth

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Zurich
ÎÎVVV
Final2-3Pauză 2-1
Greuther Furth
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Zurich 30%Egal 25%Greuther Furth 45%

Zurich 2-3 Greuther Furth: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zurich 2-3 Greuther Furth (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Greuther Furth, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 2-3 avea 4,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Zurichîn meciGreuther Furth
4
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zurich vs Greuther Furth

Zurich marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,2. Greuther Furth marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. La Zurich, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zurichultimele 5Greuther Furth
1,80
Puncte / meci
1,80
3,0
Goluri marcate / meci
1,6
2,2
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Zurich și ultimele 5 Greuther Furth, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zurich3-0-2

Î
Zurich - Lausanne Ouchy11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Zurich - Kriens04.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
FC Thalwil - Zurich27.06.26 · Amicale intercluburi
4-6
V
Zurich - Schaffhausen27.06.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
Zurich - YF Juventus20.06.26 · Amicale intercluburi
3-0

Greuther Furth3-0-2

V
Greuther Furth - Eintracht Bamberg11.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Eltersdorf - Greuther Furth08.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
SpVgg Bayreuth - Greuther Furth05.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Greuther Furth - Rot Weiss Essen26.05.26 · Bundesliga 2
2-0
Î
Rot Weiss Essen - Greuther Furth22.05.26 · Bundesliga 2
1-0

Ponturi Zurich - Greuther Furth

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zurich3.0530% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Greuther Furth2.0545% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.46
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.58
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

Zurich - Greuther Furth s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Zurich vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Greuther Furth are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-3.

Casele o dau favorită pe Greuther Furth, la 2.05, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Zurich și 1,8 pentru Greuther Furth. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Zurich are 34%, Greuther Furth 43%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.51 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 67% în model, iar 1.47 e aproape de cota corectă (1.49). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zurich - Greuther Furth

Goluri estimate: 1,60 Zurich și 1,82 Greuther Furth, total 3,42. 1X2 în model: 34% · 23% · 43%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,5%1-28,7%2-17,6%2-26,9%0-16,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Zurich. Zurich a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză2-1
Cornere4-3
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startGreuther Furth · 2.05
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zurich - Greuther Furth?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Zurich - Greuther Furth?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Zurich - Greuther Furth?

Pe Julius-Strohmayer-Stadion, în Mindelheim, sâmbătă, 18 iulie, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Zurich - Greuther Furth?

Greuther Furth pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Zurich - Greuther Furth?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →