Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

PoloniaPolonia · II Liga

Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

PoloniaII Liga · Polonia Final
Znicz Pruszkow
VVVÎÎ
Final1-0Pauză 0-0
Resovia Rzeszow
ÎVVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Znicz Pruszkow 44%Egal 28%Resovia Rzeszow 28%

Znicz Pruszkow 1-0 Resovia Rzeszow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Znicz Pruszkow 1-0 Resovia Rzeszow (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Znicz Pruszkow, iar cotele fără marjă 44%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 1-0 avea 5,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 20 cornere (11-9) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Znicz Pruszkowîn meciResovia Rzeszow
11
Cornere
9
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Znicz Pruszkow vs Resovia Rzeszow

Znicz Pruszkow marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,4. Resovia Rzeszow marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Znicz Pruszkow, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Znicz Pruszkowultimele 5Resovia Rzeszow
1,80
Puncte / meci
1,60
2,6
Goluri marcate / meci
1,4
2,4
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Znicz Pruszkow și ultimele 5 Resovia Rzeszow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Znicz Pruszkow3-0-2

V
Znicz Pruszkow - Mlawianka Mlawa03.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Znicz Pruszkow - Polonia Varsovia27.06.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
Znicz Pruszkow - Ruch Chorzow24.05.26 · I Liga
3-2
Î
Chrobry Glogow - Znicz Pruszkow16.05.26 · I Liga
3-2
Î
Znicz Pruszkow - Polonia Bytom09.05.26 · I Liga
1-4

Resovia Rzeszow2-2-1

Î
Termalica Nieciecza - Resovia Rzeszow04.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
E
Warta Poznan - Resovia Rzeszow30.05.26 · II Liga
2-2

Ponturi Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Znicz Pruszkow2.0744% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Resovia Rzeszow3.3028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.64
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.30

Cornere

Sub 9.5 2.15
Peste 9.5 1.63

Analiza de dinainte de meci

Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow s-a jucat vineri, 24 iulie, în II Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Znicz Pruszkow vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Resovia Rzeszow are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-7.

Casele o dau favorită pe Znicz Pruszkow, la 2.07, cu egalul la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Znicz Pruszkow și 1,6 pentru Resovia Rzeszow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Znicz Pruszkow are 44%, Resovia Rzeszow 34%. Peste 2.5 goluri are 67% în model, iar 1.55 e aproape de cota corectă (1.49). Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow

Goluri estimate: 1,86 Znicz Pruszkow și 1,62 Resovia Rzeszow, total 3,48. 1X2 în model: 44% · 22% · 34%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%2-18,6%1-27,5%2-27,0%1-05,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Znicz Pruszkow. Znicz Pruszkow a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere11-9
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startZnicz Pruszkow · 2.07
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow?

În II Liga (Polonia).

Unde s-a jucat Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow?

Pe Stadion CKIS Znicz, în Pruszków, vineri, 24 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow?

Znicz Pruszkow pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din II Liga

Toată liga →