Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

Superscore IV Liga WMZPN

Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 5 septembrie

Superscore IV Liga WMZPN Final
Znicz Biala Piska
VVEVV
Final1-3Pauză 1-0
Sokol Ostroda
ÎVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Znicz Biala Piska 39%Egal 23%Sokol Ostroda 37%

Znicz Biala Piska 1-3 Sokol Ostroda: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Znicz Biala Piska 1-3 Sokol Ostroda (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Sokol Ostroda, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 1-3 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Znicz Biala Piska vs Sokol Ostroda

Znicz Biala Piska marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,4. Sokol Ostroda marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Sokol Ostroda, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Znicz Biala Piskaultimele 5Sokol Ostroda
2,60
Puncte / meci
1,20
3,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Znicz Biala Piska și ultimele 5 Sokol Ostroda, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Znicz Biala Piska4-1-0

V
Rominta Goldap - Znicz Biala Piska29.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
2-4
V
Znicz Biala Piska - Naki Olsztyn22.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
6-3
E
Granica Kętrzyn - Znicz Biala Piska15.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
1-1
V
Rominta Goldap - Znicz Biala Piska12.08.26 · Puchar Polski Warmińsko-Mazurski ZPN
1-2
V
Znicz Biala Piska - Polonia Pasłęk09.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
2-0

Sokol Ostroda2-0-3

Î
Sokol Ostroda - Sokol Kleczew02.09.26 · Cupa
1-2
V
Sokol Ostroda - Start Nidzica29.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
4-0
Î
Concordia Elblag - Sokol Ostroda22.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
2-1
Î
Sokol Ostroda - Pisa Barczewo15.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
1-2
V
Polonia Pasłęk - Sokol Ostroda12.08.26 · Puchar Polski Warmińsko-Mazurski ZPN
0-2

Întâlniri directe Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda

Znicz Biala Piska 0Egal 0Sokol Ostroda 1
Î
Sokol Ostroda - Znicz Biala Piska22.04.2026 · pauză 1-1
3-2

V/E/Î din perspectiva Znicz Biala Piska. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Znicz Biala Piska2.3039% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Sokol Ostroda2.4237% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.49
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda s-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, în Superscore IV Liga WMZPN. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Znicz Biala Piska n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 15 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Sokol Ostroda are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Sokol Ostroda - Znicz Biala Piska 3-2, pe 22 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Znicz Biala Piska are cota 2.30, Sokol Ostroda 2.42.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Znicz Biala Piska și 1,6 pentru Sokol Ostroda. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 49% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.45 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 70% în model, adică o cotă corectă de 1.43. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda

Goluri estimate: 2,10 Znicz Biala Piska și 1,60 Sokol Ostroda, total 3,70. 1X2 în model: 49% · 21% · 30%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-18,7%1-18,3%2-27,0%1-26,6%3-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-0
Favorită la startZnicz Biala Piska · 2.30
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda?

S-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda?

În Superscore IV Liga WMZPN.

Cine era favorită în Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Znicz Biala Piska - Sokol Ostroda?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.