Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

PoloniaPolonia · II Liga

Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

PoloniaII Liga · Polonia Final
Zawisza Bydgoszcz
ÎEVVV
Final1-0Pauză 1-0
Resovia Rzeszow
VÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Zawisza Bydgoszcz 48%Egal 26%Resovia Rzeszow 26%

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Resovia Rzeszow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zawisza Bydgoszcz 1-0 Resovia Rzeszow (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Zawisza Bydgoszcz, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 1-0 avea 11,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (9-7) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Zawisza Bydgoszczîn meciResovia Rzeszow
9
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zawisza Bydgoszcz vs Resovia Rzeszow

Zawisza Bydgoszcz marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Resovia Rzeszow marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zawisza Bydgoszczultimele 5Resovia Rzeszow
2,00
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Zawisza Bydgoszcz și ultimele 5 Resovia Rzeszow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zawisza Bydgoszcz3-1-1

Î3-0
E
Zawisza Bydgoszcz - Sokol Kleczew25.07.26 · II Liga
1-1
V
Zawisza Bydgoszcz - LKS Lodz II11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Sroda Wielkopolska08.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz30.05.26 · III Liga - Gr.2
0-2

Resovia Rzeszow2-0-3

V
Warta Poznan - Resovia Rzeszow05.08.26 · Cupa
0-1
Î
Resovia Rzeszow - Slask Wroclaw II01.08.26 · II Liga
1-5
Î
Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow24.07.26 · II Liga
1-0
Î
Termalica Nieciecza - Resovia Rzeszow04.07.26 · Amicale intercluburi
4-0

Ponturi Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zawisza Bydgoszcz1.9048% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Resovia Rzeszow3.5526% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.60
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow s-a jucat sâmbătă, 8 august, în II Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Zawisza Bydgoszcz are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-5. Resovia Rzeszow vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 10.

Zawisza Bydgoszcz pleacă favorită, la cota 1.90. Egalul e la 3.55, iar Resovia Rzeszow la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.71.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Zawisza Bydgoszcz și 1,1 pentru Resovia Rzeszow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Zawisza Bydgoszcz are 50% în model, dar la 1.90 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.24, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow

Goluri estimate: 1,59 Zawisza Bydgoszcz și 1,05 Resovia Rzeszow, total 2,64. 1X2 în model: 50% · 25% · 25%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-011,3%2-19,5%2-09,0%0-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Resovia Rzeszow. Resovia Rzeszow a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere9-7
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startZawisza Bydgoszcz · 1.90
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow?

În II Liga (Polonia).

Unde s-a jucat Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow?

Pe Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka, în Bydgoszcz, sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow?

Zawisza Bydgoszcz pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din II Liga

Toată liga →