Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Zaglebie Lubin II
VÎÎEÎ
Final1-0Pauză 0-0
Sparta Katowice
ÎEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Zaglebie Lubin II 36%Egal 26%Sparta Katowice 39%

Zaglebie Lubin II 1-0 Sparta Katowice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zaglebie Lubin II 1-0 Sparta Katowice (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Zaglebie Lubin II, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 1-0 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (8-7) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Zaglebie Lubin IIîn meciSparta Katowice
8
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zaglebie Lubin II vs Sparta Katowice

Zaglebie Lubin II marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0. Sparta Katowice marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. În directe, Sparta Katowice nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zaglebie Lubin IIultimele 5Sparta Katowice
0,80
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
2,0
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Zaglebie Lubin II și ultimele 5 Sparta Katowice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zaglebie Lubin II1-1-3

V
Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice01.08.26 · III Liga - Gr.3
1-0
Î
Zaglebie Lubin II - Odra Bytom Odrzanski15.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Zaglebie Lubin II - Karkonosze Jelenia Gora11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
E
KKS Kalisz - Zaglebie Lubin II08.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
LKS Goczalkowice - Zaglebie Lubin II30.05.26 · III Liga - Gr.3
3-2

Sparta Katowice2-1-2

Î
Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice01.08.26 · III Liga - Gr.3
1-0
E
GKS Tychy - Sparta Katowice08.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Sparta Katowice - Gornik Zabrze II27.05.26 · Puchar Polski Śląski ZPN
0-2
V
Polonia Nysa - Sparta Katowice24.05.26 · III Liga - Gr.3
2-3
V
Sparta Katowice - Skra Czestochowa16.05.26 · III Liga - Gr.3
1-0

Întâlniri directe Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice

Zaglebie Lubin II 2Egal 1Sparta Katowice 0
V
Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice01.08.2026 · pauză 0-0
1-0
V
Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice21.11.2025 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Zaglebie Lubin II. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zaglebie Lubin II2.6036% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Sparta Katowice2.4039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.44
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice s-a jucat sâmbătă, 1 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Zaglebie Lubin II are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-10. Sparta Katowice vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7.

În ultimele 3 întâlniri directe, Zaglebie Lubin II a câștigat de 2 ori, Sparta Katowice niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice 1-0, pe 1 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.60 pentru gazde, 2.40 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.52.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Zaglebie Lubin II și 1,6 pentru Sparta Katowice. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Zaglebie Lubin II are 33%, Sparta Katowice 43%. Peste 2.5 goluri are 55% în model, dar la 1.59 plătește sub cota corectă de 1.82. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.52, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice

Goluri estimate: 1,34 Zaglebie Lubin II și 1,57 Sparta Katowice, total 2,91. 1X2 în model: 33% · 24% · 43%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%1-29,0%0-18,6%2-17,7%1-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Zaglebie Lubin II. Zaglebie Lubin II a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere8-7
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startSparta Katowice · 2.40
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice?

Pe KGHM Zagłębie Arena, în Lubin, sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →