Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Zaglebie Lubin II
VEEVÎ
Final3-2Pauză 3-1
Miedz Legnica II
ÎEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Zaglebie Lubin II 53%Egal 24%Miedz Legnica II 24%

Zaglebie Lubin II 3-2 Miedz Legnica II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zaglebie Lubin II 3-2 Miedz Legnica II (pauză 3-1). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Zaglebie Lubin II, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 3-2 avea 3,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Zaglebie Lubin IIîn meciMiedz Legnica II
3
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zaglebie Lubin II vs Miedz Legnica II

Zaglebie Lubin II marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Miedz Legnica II marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. La Miedz Legnica II, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Zaglebie Lubin II 1, egal 1, Miedz Legnica II 1.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zaglebie Lubin IIultimele 5Miedz Legnica II
1,60
Puncte / meci
0,80
1,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Zaglebie Lubin II și ultimele 5 Miedz Legnica II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zaglebie Lubin II2-2-1

V
MKS Kluczbork - Zaglebie Lubin II19.08.26 · III Liga - Gr.3
1-3
E
Zaglebie Lubin II - Rakow Czestochowa II16.08.26 · III Liga - Gr.3
2-2
E
Polonia Nysa - Zaglebie Lubin II08.08.26 · III Liga - Gr.3
2-2
V
Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice01.08.26 · III Liga - Gr.3
1-0
Î
Zaglebie Lubin II - Odra Bytom Odrzanski15.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Miedz Legnica II1-1-3

Î
Miedz Legnica II - Odra Bytom Odrzanski19.08.26 · III Liga - Gr.3
0-1
E
Gornik Polkowice - Miedz Legnica II14.08.26 · III Liga - Gr.3
3-3
Î
Miedz Legnica II - Barycz Sulow09.08.26 · III Liga - Gr.3
1-2
Î
Carina Gubin - Miedz Legnica II01.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
V
Karkonosze Jelenia Gora - Miedz Legnica II25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Întâlniri directe Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II

Zaglebie Lubin II 1Egal 1Miedz Legnica II 1
Î
Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II22.05.2026 · pauză 0-1
1-3
E
Miedz Legnica II - Zaglebie Lubin II07.11.2025 · pauză 0-2
5-5
V
Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II14.07.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Zaglebie Lubin II. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zaglebie Lubin II1.7653% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · Miedz Legnica II3.9024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.95
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II s-a jucat sâmbătă, 22 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Zaglebie Lubin II vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Miedz Legnica II are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Zaglebie Lubin II a câștigat o dată, Miedz Legnica II o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,3 goluri în medie. Ultima: Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II 1-3, pe 22 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Zaglebie Lubin II, la 1.76, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Zaglebie Lubin II și 1,3 pentru Miedz Legnica II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 61%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 61% în model, dar la 1.52 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II

Goluri estimate: 1,81 Zaglebie Lubin II și 1,32 Miedz Legnica II, total 3,13. 1X2 în model: 49% · 23% · 28%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%2-19,5%1-07,9%2-07,2%1-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Miedz Legnica II. Miedz Legnica II a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,1.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză3-1
Cornere3-3
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startZaglebie Lubin II · 1.76
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II?

Pe KGHM Zagłębie Arena, în Lubin, sâmbătă, 22 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II?

Zaglebie Lubin II pleca favorită, la cota 1.76. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →