Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Zaglebie Lubin
ÎÎVVV
Final3-0Pauză 1-0
Chrobry Glogow
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Zaglebie Lubin 44%Egal 27%Chrobry Glogow 29%

Zaglebie Lubin 3-0 Chrobry Glogow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zaglebie Lubin 3-0 Chrobry Glogow (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Zaglebie Lubin, iar cotele fără marjă 44%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 3-0 avea 3,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (8-1) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Zaglebie Lubinîn meciChrobry Glogow
8
Cornere
1
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zaglebie Lubin vs Chrobry Glogow

Zaglebie Lubin marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Chrobry Glogow marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Chrobry Glogow, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zaglebie Lubinultimele 5Chrobry Glogow
1,80
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Zaglebie Lubin și ultimele 5 Chrobry Glogow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zaglebie Lubin3-0-2

Î
Bohemians Praga - Zaglebie Lubin17.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Zaglebie Lubin - Banik Ostrava08.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin04.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Zaglebie Lubin - Zeleziarne Podbrezova01.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
Zaglebie Lubin - Miedz Legnica26.06.26 · Amicale intercluburi
3-0

Chrobry Glogow2-0-3

V
Chrobry Glogow - Warta Poznan11.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow08.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Slask Wroclaw - Chrobry Glogow04.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Chrobry Glogow - Lechia Zielona Gora01.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Wieczysta Krakow - Chrobry Glogow31.05.26 · I Liga
2-1

Întâlniri directe Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow

Zaglebie Lubin 0Egal 1Chrobry Glogow 0

V/E/Î din perspectiva Zaglebie Lubin. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zaglebie Lubin2.0744% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Chrobry Glogow3.2029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.85
12 1.24

Analiza de dinainte de meci

Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Zaglebie Lubin vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Chrobry Glogow are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 2-2, pe 12 iulie 2025.

Casele o dau favorită pe Zaglebie Lubin, la 2.07, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Zaglebie Lubin și 1,5 pentru Chrobry Glogow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.20, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 64% în model, adică o cotă corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow

Goluri estimate: 1,80 Zaglebie Lubin și 1,50 Chrobry Glogow, total 3,30. 1X2 în model: 45% · 23% · 32%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%2-19,0%1-27,5%2-26,7%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chrobry Glogow. Chrobry Glogow a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere8-1
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startZaglebie Lubin · 2.07
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 15:15 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow?

Zaglebie Lubin pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →