Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru South

Ynyshir Albions - Cardiff Draconians

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Tara GalilorCymru South · Tara Galilor Final
Ynyshir Albions
EÎEÎE
Final1-0Pauză 0-0
Cardiff Draconians
VEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ynyshir Albions 34%Egal 26%Cardiff Draconians 40%

Ynyshir Albions 1-0 Cardiff Draconians: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ynyshir Albions 1-0 Cardiff Draconians (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Ynyshir Albions, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 1-0 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (5-9) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Ynyshir Albionsîn meciCardiff Draconians
5
Cornere
9
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ynyshir Albions vs Cardiff Draconians

Ynyshir Albions marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. Cardiff Draconians marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,2. La Cardiff Draconians, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Ynyshir Albions 1, egal 1, Cardiff Draconians 1.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ynyshir Albionsultimele 5Cardiff Draconians
0,60
Puncte / meci
1,40
0,6
Goluri marcate / meci
2,4
1,6
Goluri primite / meci
2,2
0
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ynyshir Albions și ultimele 5 Cardiff Draconians, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ynyshir Albions0-3-2

E
Ynyshir Albions - Aberystwyth Town18.04.26 · Cymru South
0-0
Î
Caerau Ely - Ynyshir Albions04.04.26 · Cymru South
2-0
E
Ynyshir Albions - Trethomas Bluebirds28.03.26 · Cymru South
2-2
Î
Cardiff Draconians - Ynyshir Albions24.03.26 · Cymru South
4-1
E
Carmarthen Town - Ynyshir Albions21.03.26 · Cymru South
0-0

Cardiff Draconians2-1-2

V
Cardiff Draconians - Afan Lido18.04.26 · Cymru South
4-1
E
Trethomas Bluebirds - Cardiff Draconians04.04.26 · Cymru South
4-4
Î
Cardiff Draconians - Newport City FC28.03.26 · Cymru South
0-1
V
Cardiff Draconians - Ynyshir Albions24.03.26 · Cymru South
4-1
Î
Cardiff Draconians - Trefelin BGC21.03.26 · Cymru South
0-4

Întâlniri directe Ynyshir Albions - Cardiff Draconians

Ynyshir Albions 1Egal 1Cardiff Draconians 1

V/E/Î din perspectiva Ynyshir Albions. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ynyshir Albions - Cardiff Draconians

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ynyshir Albions2.7034% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Cardiff Draconians2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.54
X2 1.39
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.52

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.17

Cornere

Sub 9.5 1.66
Peste 9.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Ynyshir Albions - Cardiff Draconians s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Cymru South (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ynyshir Albions n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Cardiff Draconians are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 12-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Ynyshir Albions a câștigat o dată, Cardiff Draconians o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Cardiff Draconians - Ynyshir Albions 4-1, pe 24 martie 2026.

La case, diferența e mică: Ynyshir Albions are cota 2.70, Cardiff Draconians 2.27. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.46.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Ynyshir Albions și 1,8 pentru Cardiff Draconians. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 69% în model, iar 1.39 e aproape de cota corectă (1.45). Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.50 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.46 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ynyshir Albions - Cardiff Draconians

Goluri estimate: 1,45 Ynyshir Albions și 1,83 Cardiff Draconians, total 3,28. 1X2 în model: 31% · 23% · 46%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%1-29,1%2-17,2%0-16,9%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ynyshir Albions. Ynyshir Albions a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Cardiff Draconians. Cardiff Draconians a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere5-9
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startCardiff Draconians · 2.27
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ynyshir Albions - Cardiff Draconians?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Ynyshir Albions - Cardiff Draconians?

În Cymru South (Tara Galilor).

Cine era favorită în Ynyshir Albions - Cardiff Draconians?

Niciuna clar: cotele erau 2.70 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Ynyshir Albions - Cardiff Draconians?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Cymru South

Toată liga →