Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

UzbekistanUzbekistan · Super League

Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent

Statistici și rezultat final · joi, 20 august

UzbekistanSuper League · Uzbekistan Final
Xorazm Urganch
EVÎVÎ
Final1-3Pauză 1-1
Lokomotiv Tashkent
ÎVÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Xorazm Urganch 37%Egal 28%Lokomotiv Tashkent 35%

Xorazm Urganch 1-3 Lokomotiv Tashkent: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Xorazm Urganch 1-3 Lokomotiv Tashkent (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Lokomotiv Tashkent, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 1-3 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Xorazm Urganchîn meciLokomotiv Tashkent
3
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Xorazm Urganch vs Lokomotiv Tashkent

Xorazm Urganch marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. Lokomotiv Tashkent marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Lokomotiv Tashkent, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Xorazm Urganchultimele 5Lokomotiv Tashkent
1,40
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Xorazm Urganch și ultimele 5 Lokomotiv Tashkent, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Xorazm Urganch2-1-2

E
Dinamo Samarqand - Xorazm Urganch14.08.26 · Super League
2-2
V
Xorazm Urganch - Mash Al Mubarek07.08.26 · Super League
2-0
Î
Navbahor Namangan - Xorazm Urganch02.08.26 · Super League
5-1
V
Xorazm Urganch - Surkhon Termez28.07.26 · Super League
1-0
Î
Pakhtakor Tashkent - Xorazm Urganch21.07.26 · Super League
2-1

Lokomotiv Tashkent2-1-2

Î
Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent15.08.26 · Super League
2-1
V
Lokomotiv Tashkent - Dinamo Samarqand07.08.26 · Super League
2-1
Î
Nurafshon Buxoro - Lokomotiv Tashkent01.08.26 · Super League
2-1
V
Lokomotiv Tashkent - Sogdiyona Jizzax27.07.26 · Super League
3-1
E
Lokomotiv Tashkent - Andijan22.07.26 · Super League
3-3

Întâlniri directe Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent

Xorazm Urganch 0Egal 1Lokomotiv Tashkent 0
E
Lokomotiv Tashkent - Xorazm Urganch07.04.2026 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Xorazm Urganch. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Xorazm Urganch2.4737% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Lokomotiv Tashkent2.6235% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.60
X2 1.29
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.05

Analiza de dinainte de meci

Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent s-a jucat joi, 20 august, în Super League (Uzbekistan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Xorazm Urganch are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9. Lokomotiv Tashkent vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Lokomotiv Tashkent - Xorazm Urganch 1-1, pe 7 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.47 pentru gazde, 2.62 pentru oaspeți și 3.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.66.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Xorazm Urganch și 1,6 pentru Lokomotiv Tashkent. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Xorazm Urganch are 35%, Lokomotiv Tashkent 41%. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 1.82, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.66 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent

Goluri estimate: 1,49 Xorazm Urganch și 1,62 Lokomotiv Tashkent, total 3,11. 1X2 în model: 35% · 24% · 41%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%1-28,7%2-18,0%0-17,2%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Xorazm Urganch. Xorazm Urganch a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Lokomotiv Tashkent. Lokomotiv Tashkent a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-1
Cornere3-4
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startXorazm Urganch · 2.47
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent?

S-a jucat joi, 20 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent?

În Super League (Uzbekistan).

Cine era favorită în Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Xorazm Urganch - Lokomotiv Tashkent?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Super League

Toată liga →