Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Worksop Town - Telford United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Worksop Town
VVVVE
Final2-1Pauză 1-0
Telford United
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Worksop Town 37%Egal 28%Telford United 35%

Worksop Town 2-1 Telford United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Worksop Town 2-1 Telford United (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Worksop Town, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 2-1 avea 9,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Worksop Townîn meciTelford United
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Worksop Town vs Telford United

Worksop Town marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,6. Telford United marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Worksop Townultimele 5Telford United
2,60
Puncte / meci
1,40
2,2
Goluri marcate / meci
0,6
0,6
Goluri primite / meci
1,0
4
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Worksop Town și ultimele 5 Telford United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Worksop Town4-1-0

V
Darlington - Worksop Town08.08.26 · National League - Nord
1-2
V
Worksop Town - Sheffield United U2101.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Worksop Town - Mickleover28.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Worksop Town - Garforth Town25.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
E
Worksop Town - Barnsley FC Xi19.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Telford United2-1-2

Î
Telford United - Brackley Town08.08.26 · National League - Nord
1-2
V
Telford United - Walsall25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Telford United - Crewe Alexandra21.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Shifnal Town - Telford United18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Nuneaton Borough - Telford United11.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Întâlniri directe Worksop Town - Telford United

Worksop Town 1Egal 0Telford United 1
V
Worksop Town - Telford United07.02.2026 · pauză 1-0
3-1
Î
Telford United - Worksop Town25.10.2025 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Worksop Town. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Worksop Town - Telford United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Worksop Town2.4537% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Telford United2.6235% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.49
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Worksop Town - Telford United s-a jucat sâmbătă, 15 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Worksop Town n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 11 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Telford United are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 3-5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Worksop Town a câștigat o dată, Telford United o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Worksop Town - Telford United 3-1, pe 7 februarie 2026.

La case, diferența e mică: Worksop Town are cota 2.45, Telford United 2.62. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.58.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Worksop Town și 1,0 pentru Telford United. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 49% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 1.40, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Worksop Town - Telford United

Goluri estimate: 1,53 Worksop Town și 1,01 Telford United, total 2,54. 1X2 în model: 49% · 26% · 25%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-012,1%2-19,3%2-09,2%0-18,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startWorksop Town · 2.45
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Worksop Town - Telford United?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Worksop Town - Telford United?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Worksop Town - Telford United?

Pe Cannon Park, în Retford, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Worksop Town - Telford United?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Worksop Town - Telford United?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →