Duminică18 octombrie
Live 86 Pune pont

AngliaAnglia · FA Cup

Worcester - Knowle FC

Statistici și rezultat final · marți, 8 septembrie

AngliaFA Cup · Anglia Final
Worcester
EÎEVÎ
Final1-0
Knowle FC
EVE
Șanse înainte de meci, după cote
Worcester 53%Egal 23%Knowle FC 23%

Worcester 1-0 Knowle FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Worcester 1-0 Knowle FC. Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Worcester, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 60%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 1-0 avea 12,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Worcesterîn meciKnowle FC
8
Cornere
2
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Worcester vs Knowle FC

Worcester marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. Knowle FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,7. La Worcester, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Worcesterultimele 5Knowle FC
1,00
Puncte / meci
1,67
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
0,7
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
67%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Worcester și ultimele 3 Knowle FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Worcester1-2-2

E
Knowle FC - Worcester05.09.26 · FA Cup
1-1
Î
Worcester - Bromsgrove Sporting31.08.26 · Southern League - PD Central
0-1
E
Leamington - Worcester29.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
V
Worcester - Stamford22.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
Î
Leighton Town - Worcester15.08.26 · Southern League - PD Central
2-1

Knowle FC1-2-0

E
Knowle FC - Worcester05.09.26 · FA Cup
1-1
V
Knowle FC - Solihull Moors07.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Bilston Town FC - Knowle FC20.07.24 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Worcester - Knowle FC

Worcester 0Egal 1Knowle FC 0
E
Knowle FC - Worcester05.09.2026 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Worcester. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Worcester - Knowle FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Worcester1.7253% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Knowle FC3.9023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.15
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Worcester - Knowle FC s-a jucat marți, 8 septembrie, în FA Cup (Anglia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Worcester are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Knowle FC n-a pierdut în ultimele 3 meciuri: o victorie și două egaluri. A marcat 3 goluri și a primit 2.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Knowle FC - Worcester 1-1, pe 5 septembrie 2026.

Worcester pleacă favorită, la cota 1.72. Egalul e la 3.90, iar Knowle FC la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Worcester și 1,1 pentru Knowle FC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 41% la victorie, față de 53%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.14 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Casele dau 2.02, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Worcester - Knowle FC

Goluri estimate: 1,25 Worcester și 1,05 Knowle FC, total 2,30. 1X2 în model: 41% · 28% · 31%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%1-012,5%0-110,5%0-010,0%2-18,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru Worcester, 3 pentru Knowle FC). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Worcester e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Cornere8-2
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startWorcester · 1.72
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Worcester - Knowle FC?

S-a jucat marți, 8 septembrie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Worcester - Knowle FC?

În FA Cup (Anglia).

Unde s-a jucat Worcester - Knowle FC?

Pe St. George's Lane, în Worcester, marți, 8 septembrie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Worcester - Knowle FC?

Worcester pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Worcester - Knowle FC?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din FA Cup

Toată liga →