Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Wolverhampton - Racing Santander

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Wolverhampton
VÎVEE
Final3-0Pauză 1-0
Racing Santander
ÎÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Wolverhampton 52%Egal 25%Racing Santander 23%

Wolverhampton 3-0 Racing Santander: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wolverhampton 3-0 Racing Santander (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Wolverhampton, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 3-0 avea 4,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Wolverhamptonîn meciRacing Santander
2
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wolverhampton vs Racing Santander

Wolverhampton marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. Racing Santander marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Wolverhampton, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wolverhamptonultimele 5Racing Santander
1,60
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Wolverhampton și ultimele 5 Racing Santander, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wolverhampton2-2-1

V
Doncaster Rovers - Wolverhampton29.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Wolverhampton - Real Sociedad25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Maidenhead United - Wolverhampton22.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Burnley - Wolverhampton24.05.26 · Premier League
1-1
E
Wolverhampton - Fulham17.05.26 · Premier League
1-1

Racing Santander1-2-2

Î
Racing Santander - Athletic Bilbao29.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Osasuna - Racing Santander24.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Racing Santander - Real Sociedad18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Racing Santander - Cadiz31.05.26 · LaLiga 2
4-1
E
Malaga - Racing Santander24.05.26 · LaLiga 2
1-1

Ponturi Wolverhampton - Racing Santander

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wolverhampton1.7852% fără marjă
X · Egal3.7525% fără marjă
2 · Racing Santander4.1023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.87
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Wolverhampton - Racing Santander s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wolverhampton vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Racing Santander are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-8.

Casele o dau favorită pe Wolverhampton, la 1.78, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.55.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Wolverhampton și 1,1 pentru Racing Santander. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Wolverhampton: 50% în model, cota corectă ar fi 2.00. La 1.78, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.17 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wolverhampton - Racing Santander

Goluri estimate: 1,63 Wolverhampton și 1,09 Racing Santander, total 2,72. 1X2 în model: 50% · 25% · 25%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%1-010,7%2-19,5%2-08,8%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Racing Santander. Racing Santander a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startWolverhampton · 1.78
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wolverhampton - Racing Santander?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Wolverhampton - Racing Santander?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Wolverhampton - Racing Santander?

Wolverhampton pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Wolverhampton - Racing Santander?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →