Marți20 octombrie
Live 8 Pune pont

AngliaAnglia · National League Cup, Group B

Woking - Leicester U21

Statistici și rezultat final · marți, 13 octombrie

AngliaNational League Cup, Group B · Anglia Final
Woking
ÎVÎVE
Final2-2Pauză 0-0
Leicester U21
VÎEÎÎ
Șanse înainte de start, după cote
Woking 50%Egal 23%Leicester U21 27%

Woking 2-2 Leicester U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Woking 2-2 Leicester U21 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 2-2 avea 6,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Wokingîn meciLeicester U21
4
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Woking vs Leicester U21

Woking marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. Leicester U21 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. La Leicester U21, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wokingultimele 5Leicester U21
1,40
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,6
Goluri primite / meci
2,4
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Woking și ultimele 5 Leicester U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Woking2-1-2

Î
Woking - Harrogate Town10.10.26 · National League
0-1
V
Eastleigh - Woking03.10.26 · National League
1-3
Î
Woking - Solihull Moors29.09.26 · National League
2-4
V
Carlisle United - Woking26.09.26 · National League
2-5
E
Woking - Kidderminster Harriers19.09.26 · National League
0-0

Leicester U211-1-3

V
Cardiff City U21 - Leicester U2109.10.26 · Premier League Cup U21
1-3
Î
Leicester U21 - Real Sociedad B30.09.26 · Premier League International Cup
0-4
E
Leicester U21 - West Ham U2118.09.26 · Premier League 2
0-0
Î
Brighton U21 - Leicester U2111.09.26 · Premier League 2
3-0
Î
Truro City - Leicester U2108.09.26 · National League Cup, Group B
4-1

Ponturi Woking - Leicester U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Woking1.8250% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Leicester U213.4527% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.83
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Woking - Leicester U21 s-a jucat marți, 13 octombrie, în National League Cup, Group B (Anglia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Woking are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-8. Leicester U21 vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Woking pleacă favorită, la cota 1.82. Egalul e la 4.00, iar Leicester U21 la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.52.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Woking și 1,2 pentru Leicester U21. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Woking, modelul calculează 55%. Cota de 1.82 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 63% în model, iar 1.53 e aproape de cota corectă (1.59). Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.52, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din marți, 13 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Woking - Leicester U21

Goluri estimate: 2,01 Woking și 1,23 Leicester U21, total 3,24. 1X2 în model: 55% · 22% · 23%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-19,7%2-19,7%1-07,9%2-07,9%3-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Woking. Woking a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Apărare vulnerabilă: Leicester U21. Leicester U21 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startWoking · 1.82
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Woking - Leicester U21?

S-a jucat marți, 13 octombrie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Woking - Leicester U21?

În National League Cup, Group B (Anglia).

Cine era favorită în Woking - Leicester U21?

Woking pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Woking - Leicester U21?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din National League Cup, Group B

Toată liga →