Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga łódzka

Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga łódzka Final
Final0-5Pauză 0-3
Șanse înainte de meci, după cote
Wlokniarz Pabianice 37%Egal 23%Sokol Aleksandrow Lodzki 40%

Wlokniarz Pabianice 0-5 Sokol Aleksandrow Lodzki: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wlokniarz Pabianice 0-5 Sokol Aleksandrow Lodzki (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Sokol Aleksandrow Lodzki, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 0-5 avea 0,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Wlokniarz Pabianiceîn meciSokol Aleksandrow Lodzki
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wlokniarz Pabianice vs Sokol Aleksandrow Lodzki

Wlokniarz Pabianice marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. Sokol Aleksandrow Lodzki marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Sokol Aleksandrow Lodzki, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wlokniarz Pabianiceultimele 5Sokol Aleksandrow Lodzki
1,80
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,4
0,6
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Wlokniarz Pabianice și ultimele 5 Sokol Aleksandrow Lodzki, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wlokniarz Pabianice2-3-0

V
Wlokniarz Pabianice - Lzs Justynow16.09.26 · 4. Liga łódzka
2-0
E
Wlokniarz Pabianice - RKS Radomsko12.09.26 · 4. Liga łódzka
1-1
E
Zryw Wygoda - Wlokniarz Pabianice05.09.26 · 4. Liga łódzka
1-1
V
Wlokniarz Pabianice - Boruta Zgierz29.08.26 · 4. Liga łódzka
3-1
E
Ceramika Opoczno - Wlokniarz Pabianice22.08.26 · 4. Liga łódzka
0-0

Sokol Aleksandrow Lodzki3-0-2

V
Sokol Aleksandrow Lodzki - Ekolog Wojsławice12.09.26 · 4. Liga łódzka
2-1
Î
Zjednoczeni Stryków - Sokol Aleksandrow Lodzki05.09.26 · 4. Liga łódzka
2-1
V
ŁKS Łódź III - Sokol Aleksandrow Lodzki29.08.26 · 4. Liga łódzka
1-3
Î
RKS Radomsko - Sokol Aleksandrow Lodzki22.08.26 · 4. Liga łódzka
3-1

Ponturi Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wlokniarz Pabianice2.4237% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Sokol Aleksandrow Lodzki2.2540% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.45
12 1.17

Analiza de dinainte de meci

Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga łódzka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Wlokniarz Pabianice n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 7-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Sokol Aleksandrow Lodzki vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.25 pentru oaspeți și 4.00 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Wlokniarz Pabianice și 1,5 pentru Sokol Aleksandrow Lodzki. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Wlokniarz Pabianice are 38%, Sokol Aleksandrow Lodzki 38%. Peste 2.5 goluri: 58% în model, adică o cotă corectă de 1.72. Ambele marchează (GG): 60% în model, adică o cotă corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki

Goluri estimate: 1,50 Wlokniarz Pabianice și 1,50 Sokol Aleksandrow Lodzki, total 3,00. 1X2 în model: 38% · 24% · 38%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%2-18,4%1-28,4%0-17,5%1-07,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sokol Aleksandrow Lodzki. Sokol Aleksandrow Lodzki a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-5
Pauză0-3
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startSokol Aleksandrow Lodzki · 2.25
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-5.

În ce competiție s-a jucat Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki?

În 4. Liga łódzka.

Unde s-a jucat Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki?

Pe Stadion MOSiR Włókniarz Pabianice, sâmbătă, 19 septembrie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.25 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-5.

Câte goluri s-au marcat în Wlokniarz Pabianice - Sokol Aleksandrow Lodzki?

5 goluri, scor final 0-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.