Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Wisloka Debica
ÎVVEÎ
Final0-3Pauză 0-0
Wieczysta II Krakow
EVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Wisloka Debica 45%Egal 26%Wieczysta II Krakow 29%

Wisloka Debica 0-3 Wieczysta II Krakow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wisloka Debica 0-3 Wieczysta II Krakow (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Wieczysta II Krakow, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 0-3 avea 1,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wisloka Debica vs Wieczysta II Krakow

Wisloka Debica marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Wieczysta II Krakow marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Wisloka Debica, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wisloka Debicaultimele 5Wieczysta II Krakow
1,40
Puncte / meci
1,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Wisloka Debica și ultimele 5 Wieczysta II Krakow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wisloka Debica2-1-2

Î
Chelmianka - Wisloka Debica19.08.26 · III Liga - Gr.4
2-1
V
Sokol Kolbuszowa Dolna - Wisloka Debica14.08.26 · III Liga - Gr.4
1-2
V
Wisloka Debica - JKS Jaroslaw08.08.26 · III Liga - Gr.4
3-1
E
AKS 1947 Busko Zdroj - Wisloka Debica02.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1
Î
Wisloka Debica - Sokol Kolbuszowa Dolna18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Wieczysta II Krakow1-2-2

E
Wieczysta II Krakow - Sokol Kolbuszowa Dolna19.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1
V
JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow15.08.26 · III Liga - Gr.4
1-2
Î
Wieczysta II Krakow - AKS 1947 Busko Zdroj08.08.26 · III Liga - Gr.4
1-3
Î
Czarni Polaniec - Wieczysta II Krakow02.08.26 · III Liga - Gr.4
3-1
E
Hutnik Kraków II - Wieczysta II Krakow26.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Ponturi Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wisloka Debica2.0545% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Wieczysta II Krakow3.2029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.40
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow s-a jucat sâmbătă, 22 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wisloka Debica vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Wieczysta II Krakow are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Wisloka Debica, la 2.05, cu egalul la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Wisloka Debica și 1,4 pentru Wieczysta II Krakow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X merită privit: 70% în model, iar 1.53 plătește peste cota corectă de 1.43. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.59, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow

Goluri estimate: 1,75 Wisloka Debica și 1,36 Wieczysta II Krakow, total 3,11. 1X2 în model: 47% · 23% · 30%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,6%2-19,3%1-07,8%1-27,2%2-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Wieczysta II Krakow. Wieczysta II Krakow a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-0
Favorită la startWisloka Debica · 2.05
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow?

Pe Stadion Miejski, în Dębica, sâmbătă, 22 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow?

Wisloka Debica pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Wisloka Debica - Wieczysta II Krakow?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →