Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Wislanie Skawina - Czarni Polaniec

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Wislanie Skawina
VEVVV
Final0-1Pauză 0-1
Czarni Polaniec
VÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Wislanie Skawina 52%Egal 24%Czarni Polaniec 24%

Wislanie Skawina 0-1 Czarni Polaniec: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wislanie Skawina 0-1 Czarni Polaniec (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru victoria lui Czarni Polaniec, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 0-1 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Wislanie Skawinaîn meciCzarni Polaniec
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wislanie Skawina vs Czarni Polaniec

Wislanie Skawina marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. Czarni Polaniec marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. În directe, Wislanie Skawina nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wislanie Skawinaultimele 5Czarni Polaniec
2,60
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
0,6
Goluri primite / meci
1,6
4
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Wislanie Skawina și ultimele 5 Czarni Polaniec, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wislanie Skawina4-1-0

V
Hetman Zamosc - Wislanie Skawina22.08.26 · III Liga - Gr.4
0-1
E
Wislanie Skawina - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski19.08.26 · III Liga - Gr.4
2-2
V
Wisla Krakow II - Wislanie Skawina15.08.26 · III Liga - Gr.4
1-2
V
Wislanie Skawina - Naprzod Jedrzejow08.08.26 · III Liga - Gr.4
2-0
V
Moravia Morawica - Wislanie Skawina02.08.26 · III Liga - Gr.4
0-2

Czarni Polaniec3-0-2

V
Korona Kielce II - Czarni Polaniec22.08.26 · III Liga - Gr.4
3-4
Î
Star Starachowice - Czarni Polaniec19.08.26 · III Liga - Gr.4
2-0
Î
Czarni Polaniec - Podlasie Biala Podlaska15.08.26 · III Liga - Gr.4
0-2
V
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Polaniec08.08.26 · III Liga - Gr.4
0-1
V
Czarni Polaniec - Wieczysta II Krakow02.08.26 · III Liga - Gr.4
3-1

Întâlniri directe Wislanie Skawina - Czarni Polaniec

Wislanie Skawina 0Egal 1Czarni Polaniec 4

V/E/Î din perspectiva Wislanie Skawina. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Wislanie Skawina - Czarni Polaniec

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wislanie Skawina1.7852% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Czarni Polaniec3.9024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.30
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Wislanie Skawina - Czarni Polaniec s-a jucat vineri, 28 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wislanie Skawina n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 9 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Czarni Polaniec are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-8.

În ultimele 5 întâlniri directe, Wislanie Skawina a câștigat niciodată, Czarni Polaniec de 4 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Czarni Polaniec - Wislanie Skawina 1-0, pe 9 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Wislanie Skawina, la 1.78, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.72.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Wislanie Skawina și 1,1 pentru Czarni Polaniec. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Wislanie Skawina are 52% în model, dar la 1.78 plătește sub cota corectă de 1.92. Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.61, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wislanie Skawina - Czarni Polaniec

Goluri estimate: 1,76 Wislanie Skawina și 1,13 Czarni Polaniec, total 2,89. 1X2 în model: 52% · 24% · 24%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%1-09,8%2-19,7%2-08,6%0-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Czarni Polaniec. Czarni Polaniec a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,8 goluri, iar modelul estimează acum 2,9.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startWislanie Skawina · 1.78
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wislanie Skawina - Czarni Polaniec?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Wislanie Skawina - Czarni Polaniec?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Cine era favorită în Wislanie Skawina - Czarni Polaniec?

Wislanie Skawina pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Wislanie Skawina - Czarni Polaniec?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →