Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Wexford - Athlone Town

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Wexford
ÎVÎVÎ
Final0-2Pauză 0-1
Athlone Town
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Wexford 40%Egal 27%Athlone Town 33%

Wexford 0-2 Athlone Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wexford 0-2 Athlone Town (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Athlone Town, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 0-2 avea 5,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Wexfordîn meciAthlone Town
5
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wexford vs Athlone Town

Wexford marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Athlone Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Wexford, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Wexford 2, egal 5, Athlone Town 1.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wexfordultimele 5Athlone Town
1,20
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Wexford și ultimele 5 Athlone Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wexford2-0-3

Î
UC Dublin - Wexford07.08.26 · First Division
4-1
V
Wexford - Bray Wanderers03.08.26 · First Division
2-1
Î
Cobh Ramblers - Wexford31.07.26 · First Division
1-0
V
Longford Town - Wexford25.07.26 · First Division
1-2
Î
St. Patrick's Athletic - Wexford17.07.26 · Cupa FAI
2-1

Athlone Town1-1-3

Î
Waterford - Athlone Town14.08.26 · Cupa FAI
2-1
V
Athlone Town - Longford Town07.08.26 · First Division
2-1
Î
Cork City - Athlone Town03.08.26 · First Division
3-2
E
Athlone Town - UC Dublin31.07.26 · First Division
0-0
Î
Treaty United - Athlone Town24.07.26 · First Division
2-1

Întâlniri directe Wexford - Athlone Town

Wexford 2Egal 5Athlone Town 1
E
Athlone Town - Wexford19.06.2026 · pauză 1-1
2-2
V
Wexford - Athlone Town10.04.2026 · pauză 0-0
1-0
E
Athlone Town - Wexford27.02.2026 · pauză 1-1
2-2
V
Athlone Town - Wexford26.09.2025 · pauză 1-1
1-2
E
Wexford - Athlone Town11.07.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Athlone Town - Wexford18.04.2025 · pauză 0-0
1-1
Î
Wexford - Athlone Town07.03.2025 · pauză 0-1
0-1
E
Wexford - Athlone Town28.10.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Wexford. 3 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Wexford - Athlone Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wexford2.2740% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Athlone Town2.8033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.60
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Wexford - Athlone Town s-a jucat vineri, 21 august, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wexford vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Athlone Town are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 8 întâlniri directe, Wexford a câștigat de 2 ori, Athlone Town o dată, iar cinci meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,9 goluri în medie. Ultima: Athlone Town - Wexford 2-2, pe 19 iunie 2026.

La case, diferența e mică: Wexford are cota 2.27, Athlone Town 2.80. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Wexford și 1,4 pentru Athlone Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Wexford are 38%, Athlone Town 37%. Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.22 plătește sub cota corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wexford - Athlone Town

Goluri estimate: 1,43 Wexford și 1,40 Athlone Town, total 2,83. 1X2 în model: 38% · 25% · 37%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%1-08,4%2-18,4%0-18,3%1-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Wexford. Wexford a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Athlone Town. Athlone Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere5-7
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startWexford · 2.27
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wexford - Athlone Town?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Wexford - Athlone Town?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Wexford - Athlone Town?

Pe Ferrycarrig park, în Newcastle, Crossabeg, vineri, 21 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Wexford - Athlone Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.80 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Wexford - Athlone Town?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →