Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Wealdstone - Hemel Hempstead Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Wealdstone
ÎÎEEÎ
Final1-0Pauză 1-0
Hemel Hempstead Town
ÎÎÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Wealdstone 50%Egal 26%Hemel Hempstead Town 24%

Wealdstone 1-0 Hemel Hempstead Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wealdstone 1-0 Hemel Hempstead Town (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Wealdstone, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 1-0 avea 8,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (2-2) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Wealdstoneîn meciHemel Hempstead Town
2
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wealdstone vs Hemel Hempstead Town

Wealdstone marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Hemel Hempstead Town marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,2.

~3,1goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wealdstoneultimele 5Hemel Hempstead Town
0,40
Puncte / meci
0,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
2,0
Goluri primite / meci
2,2
0
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Wealdstone și ultimele 5 Hemel Hempstead Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wealdstone0-2-3

Î
Wealdstone - Queens Park Rangers U2114.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Southend United - Wealdstone25.04.26 · National League
2-1
E
Wealdstone - Scunthorpe United18.04.26 · National League
1-1
E
Wealdstone - Boston United14.04.26 · National League
1-1
Î
Rochdale - Wealdstone11.04.26 · National League
2-1

Hemel Hempstead Town0-2-3

Î
Hemel Hempstead Town - Oxford City14.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Hemel Hempstead Town - Barnet11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Hemel Hempstead Town - Queens Park Rangers U2107.07.26 · Amicale intercluburi
1-5
E
Hemel Hempstead Town - Weston Super Mare28.04.26 · National League - Sud
1-1
E
Hemel Hempstead Town - Salisbury25.04.26 · National League - Sud
1-1

Întâlniri directe Wealdstone - Hemel Hempstead Town

Wealdstone 1Egal 0Hemel Hempstead Town 0

V/E/Î din perspectiva Wealdstone. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Wealdstone - Hemel Hempstead Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wealdstone1.8550% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Hemel Hempstead Town3.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.63
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.07
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Wealdstone - Hemel Hempstead Town s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wealdstone n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 6 goluri și a primit 10. Hemel Hempstead Town n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-11.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Wealdstone - Hemel Hempstead Town 3-2, pe 3 august 2024.

Casele o dau favorită pe Wealdstone, la 1.85, cu egalul la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Wealdstone și 1,3 pentru Hemel Hempstead Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.32 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 58% în model, iar 1.67 e aproape de cota corectă (1.72). Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Cota 1.59 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wealdstone - Hemel Hempstead Town

Goluri estimate: 1,72 Wealdstone și 1,33 Hemel Hempstead Town, total 3,05. 1X2 în model: 47% · 23% · 30%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%2-19,3%1-08,1%1-27,2%2-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Wealdstone. Wealdstone a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Hemel Hempstead Town. Hemel Hempstead Town a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Wealdstone e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere2-2
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startWealdstone · 1.85
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wealdstone - Hemel Hempstead Town?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Wealdstone - Hemel Hempstead Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Wealdstone - Hemel Hempstead Town?

Pe Stadionul St Georges, în Ruislip, sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Wealdstone - Hemel Hempstead Town?

Wealdstone pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Wealdstone - Hemel Hempstead Town?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →