Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Warta Srem - Kania Gostyn

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

4. Liga wielkopolska Final
Warta Srem
EEÎVE
Final2-2Pauză 1-2
Kania Gostyn
EVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Warta Srem 28%Egal 21%Kania Gostyn 50%

Warta Srem 2-2 Kania Gostyn: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Warta Srem 2-2 Kania Gostyn (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 2-2 avea 6,7% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Warta Srem vs Kania Gostyn

Warta Srem marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. Kania Gostyn marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Warta Srem, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Warta Srem 0, egal 2, Kania Gostyn 1.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Warta Sremultimele 5Kania Gostyn
1,20
Puncte / meci
2,20
2,0
Goluri marcate / meci
2,2
2,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Warta Srem și ultimele 5 Kania Gostyn, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Warta Srem1-3-1

E
Warta Śrem - Kania Gostyń09.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2
E
Zefka Kobyla Góra - Warta Śrem13.06.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2
Î
Warta Śrem - Kotwica Kornik07.06.26 · 4. Liga wielkopolska
1-3
V
Warta Śrem - Warta Międzychod04.06.26 · 4. Liga wielkopolska
3-2
E
Piast Kobylnica - Warta Śrem30.05.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2

Kania Gostyn3-2-0

E
Warta Śrem - Kania Gostyń09.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2
V
Ostrovia Ostrow Wielkopolski - Kania Gostyń13.06.26 · 4. Liga wielkopolska
0-3
V
Kania Gostyń - Korona Piaski07.06.26 · 4. Liga wielkopolska
1-0
V
G. Konin - Kania Gostyń04.06.26 · 4. Liga wielkopolska
2-4
E
Obra Koscian - Kania Gostyń29.05.26 · 4. Liga wielkopolska
1-1

Întâlniri directe Warta Srem - Kania Gostyn

Warta Srem 0Egal 2Kania Gostyn 1
Warta Śrem - Kania Gostyń09.08.2026 · pauză 1-2
2-2
3-0
2-2

V/E/Î din perspectiva Warta Srem. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Warta Srem - Kania Gostyn

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Warta Srem3.2028% fără marjă
X · Egal4.2521% fără marjă
2 · Kania Gostyn1.8050% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Warta Srem - Kania Gostyn s-a jucat duminică, 9 august, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Warta Srem are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 10-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kania Gostyn n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 11 goluri și a primit 5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Warta Srem a câștigat niciodată, Kania Gostyn o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Warta Śrem - Kania Gostyń 2-2, pe 9 august 2026.

Kania Gostyn pleacă favorită, la cota 1.80. Egalul e la 4.25, iar Warta Srem la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Warta Srem și 2,2 pentru Kania Gostyn. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Kania Gostyn, modelul calculează 54%. Cota de 1.80 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 69% în model, adică o cotă corectă de 1.45. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Warta Srem - Kania Gostyn

Goluri estimate: 1,50 Warta Srem și 2,20 Kania Gostyn, total 3,70. 1X2 în model: 26% · 20% · 54%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-29,0%1-18,2%2-26,7%1-36,6%2-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Warta Srem. Warta Srem a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-2
Favorită la startKania Gostyn · 1.80
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Warta Srem - Kania Gostyn?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Warta Srem - Kania Gostyn?

În 4. Liga wielkopolska.

Cine era favorită în Warta Srem - Kania Gostyn?

Kania Gostyn pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Warta Srem - Kania Gostyn?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.