Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Final0-0Pauză 0-0
Gornik Polkowice
EÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Warta Gorzow Wielkopolski 36%Egal 26%Gornik Polkowice 38%

Warta Gorzow Wielkopolski 0-0 Gornik Polkowice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Warta Gorzow Wielkopolski 0-0 Gornik Polkowice (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 29%). Scorul exact 0-0 avea 2,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (3-8) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Warta Gorzow Wielkopolskiîn meciGornik Polkowice
3
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Warta Gorzow Wielkopolski vs Gornik Polkowice

Warta Gorzow Wielkopolski marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. Gornik Polkowice marchează și primește câte 2,6 goluri pe meci. La Warta Gorzow Wielkopolski, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: Warta Gorzow Wielkopolski 1, egal 4, Gornik Polkowice 2.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Warta Gorzow Wielkopolskiultimele 5Gornik Polkowice
1,40
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
2,6
2,2
Goluri primite / meci
2,6
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Warta Gorzow Wielkopolski și ultimele 5 Gornik Polkowice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Warta Gorzow Wielkopolski2-1-2

E
Barycz Sulow - Warta Gorzow Wielkopolski15.08.26 · III Liga - Gr.3
2-2
V
Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin08.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
Î
ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski01.08.26 · III Liga - Gr.3
5-1
Î
Kluczevia Stargard - Warta Gorzow Wielkopolski18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Gornik Polkowice - Warta Gorzow Wielkopolski08.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Gornik Polkowice2-1-2

E
Gornik Polkowice - Miedz Legnica II14.08.26 · III Liga - Gr.3
3-3
Î
MKS Kluczbork - Gornik Polkowice08.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
V
Gornik Polkowice - Rakow Czestochowa II31.07.26 · III Liga - Gr.3
5-4
V
Warta Poznan - Gornik Polkowice18.07.26 · Amicale intercluburi
3-4
Î
Gornik Polkowice - Warta Gorzow Wielkopolski08.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Întâlniri directe Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice

Warta Gorzow Wielkopolski 1Egal 4Gornik Polkowice 2
V0-1
E2-2

V/E/Î din perspectiva Warta Gorzow Wielkopolski. 3 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Warta Gorzow Wielkopolski2.5736% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Gornik Polkowice2.4238% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.44
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice s-a jucat miercuri, 19 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Warta Gorzow Wielkopolski are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Gornik Polkowice vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 13. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 7 întâlniri directe, Warta Gorzow Wielkopolski a câștigat o dată, Gornik Polkowice de 2 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: Gornik Polkowice - Warta Gorzow Wielkopolski 0-1, pe 8 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.57 pentru gazde, 2.42 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Warta Gorzow Wielkopolski și 2,0 pentru Gornik Polkowice. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Warta Gorzow Wielkopolski are 34%, Gornik Polkowice 45%. Peste 2.5 goluri: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Casele dau 1.56, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 71%. Cota de 1.49 e peste cea corectă (1.41). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice

Goluri estimate: 1,71 Warta Gorzow Wielkopolski și 1,98 Gornik Polkowice, total 3,69. 1X2 în model: 34% · 21% · 45%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-18,5%1-28,4%2-17,2%2-27,2%1-35,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Warta Gorzow Wielkopolski. Warta Gorzow Wielkopolski a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Gornik Polkowice. Gornik Polkowice a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,4 goluri, iar modelul estimează acum 3,7.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-8
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startGornik Polkowice · 2.42
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice?

Pe Stadion Piłkarski OSiR, în Gorzów Wielkopolski, miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →