Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Final2-1Pauză 0-0
Carina Gubin
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Warta Gorzow Wielkopolski 37%Egal 26%Carina Gubin 37%

Warta Gorzow Wielkopolski 2-1 Carina Gubin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Warta Gorzow Wielkopolski 2-1 Carina Gubin (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Warta Gorzow Wielkopolski, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 2-1 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Warta Gorzow Wielkopolskiîn meciCarina Gubin
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Warta Gorzow Wielkopolski vs Carina Gubin

Warta Gorzow Wielkopolski marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. Carina Gubin marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 5 întâlniri directe: Warta Gorzow Wielkopolski 3, egal 1, Carina Gubin 1.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Warta Gorzow Wielkopolskiultimele 5Carina Gubin
1,80
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Warta Gorzow Wielkopolski și ultimele 5 Carina Gubin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Warta Gorzow Wielkopolski3-0-2

Î
ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski01.08.26 · III Liga - Gr.3
5-1
Î
Kluczevia Stargard - Warta Gorzow Wielkopolski18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Gornik Polkowice - Warta Gorzow Wielkopolski08.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Warta Gorzow Wielkopolski - Pniowek Pawlowice30.05.26 · III Liga - Gr.3
2-0
V
MKS Kluczbork - Warta Gorzow Wielkopolski23.05.26 · III Liga - Gr.3
0-1

Carina Gubin3-1-1

V
Carina Gubin - Miedz Legnica II01.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
Î
Carina Gubin - Polonia Nysa30.05.26 · III Liga - Gr.3
1-2
V
LZS Starowice - Carina Gubin23.05.26 · III Liga - Gr.3
0-2
V
Zaglebie Lubin II - Carina Gubin12.05.26 · III Liga - Gr.3
1-4
E
Carina Gubin - MKS Kluczbork09.05.26 · III Liga - Gr.3
1-1

Întâlniri directe Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin

Warta Gorzow Wielkopolski 3Egal 1Carina Gubin 1

V/E/Î din perspectiva Warta Gorzow Wielkopolski. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Warta Gorzow Wielkopolski2.5037% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Carina Gubin2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.47
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin s-a jucat sâmbătă, 8 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Warta Gorzow Wielkopolski are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 5-8. Carina Gubin vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Warta Gorzow Wielkopolski a câștigat de 3 ori, Carina Gubin o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Carina Gubin - Warta Gorzow Wielkopolski 1-3, pe 14 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Warta Gorzow Wielkopolski și 1,7 pentru Carina Gubin. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.56 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 58% în model, dar la 1.49 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin

Goluri estimate: 1,27 Warta Gorzow Wielkopolski și 1,67 Carina Gubin, total 2,94. 1X2 în model: 29% · 24% · 47%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-29,4%0-18,8%0-27,4%2-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Warta Gorzow Wielkopolski. Warta Gorzow Wielkopolski a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startWarta Gorzow Wielkopolski · 2.50
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin?

Pe Stadion Piłkarski OSiR, în Gorzów Wielkopolski, sâmbătă, 8 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →