Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Warrington Town - Chester

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Warrington Town
ÎVÎÎÎ
Final0-2Pauză 0-0
Chester
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Warrington Town 22%Egal 24%Chester 54%

Warrington Town 0-2 Chester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Warrington Town 0-2 Chester (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Chester, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 0-2 avea 8,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (9-2) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Warrington Townîn meciChester
9
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Warrington Town vs Chester

Warrington Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Chester marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Warrington Townultimele 5Chester
0,60
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Warrington Town și ultimele 5 Chester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Warrington Town1-0-4

Î
Atherton LR - Warrington Town14.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Widnes Town - Warrington Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
Morpeth Town - Warrington Town25.04.26 · Northern Premier League - PD
2-0
Î
Warrington Town - Workington18.04.26 · Northern Premier League - PD
2-3
Î
Warrington Town - Warrington Rylands06.04.26 · Northern Premier League - PD
0-1

Chester2-1-2

Î
Fleetwood Town - Chester14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Vauxhall - Chester11.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Macclesfield - Chester29.04.26 · National League - Nord
2-1
E
Chester - Kings Lynn Town25.04.26 · National League - Nord
0-0
V
Oxford City - Chester18.04.26 · National League - Nord
1-2

Întâlniri directe Warrington Town - Chester

Warrington Town 0Egal 1Chester 1
Î
Chester - Warrington Town11.03.2025 · pauză 1-1
3-1
E
Warrington Town - Chester30.11.2024 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Warrington Town. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Warrington Town - Chester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Warrington Town4.2522% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Chester1.6854% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.17
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Warrington Town - Chester s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Warrington Town vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Chester are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Warrington Town a câștigat niciodată, Chester o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Chester - Warrington Town 3-1, pe 11 martie 2025.

Casele o dau favorită pe Chester, la 1.68, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Warrington Town și 1,6 pentru Chester. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 74%. Cota de 1.17 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 75% în model, dar la 1.17 plătește sub cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Warrington Town - Chester

Goluri estimate: 1,10 Warrington Town și 1,62 Chester, total 2,72. 1X2 în model: 26% · 25% · 49%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%0-110,7%1-29,5%0-28,6%1-07,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Warrington Town. Warrington Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere9-2
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startChester · 1.68
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Warrington Town - Chester?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Warrington Town - Chester?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Warrington Town - Chester?

Pe Cantilever Park, în Latchford, Warrington, sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Warrington Town - Chester?

Chester pleca favorită, la cota 1.68. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Warrington Town - Chester?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →