Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Walton & Hersham - Dorking Wanderers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Walton & Hersham
ÎÎÎÎÎ
Final1-4Pauză 1-2
Dorking Wanderers
ÎVEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Walton & Hersham 21%Egal 22%Dorking Wanderers 58%

Walton & Hersham 1-4 Dorking Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Walton & Hersham 1-4 Dorking Wanderers (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 57% pentru victoria lui Dorking Wanderers, iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 1-4 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (7-6) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Walton & Hershamîn meciDorking Wanderers
7
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Walton & Hersham vs Dorking Wanderers

Walton & Hersham marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,8. Dorking Wanderers marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Walton & Hershamultimele 5Dorking Wanderers
0,00
Puncte / meci
0,80
0,4
Goluri marcate / meci
1,0
2,8
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Walton & Hersham și ultimele 5 Dorking Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Walton & Hersham0-0-5

Î
Chesham United - Walton & Hersham22.08.26 · National League - Sud
2-0
Î
Walton & Hersham - Dagenham & Redbridge18.08.26 · National League - Sud
0-2
Î
Walton & Hersham - Maidstone United15.08.26 · National League - Sud
0-3
Î
Folkestone Invicta - Walton & Hersham08.08.26 · National League - Sud
5-1
Î
Leatherhead - Walton & Hersham01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1

Dorking Wanderers1-1-3

Î
Dorking Wanderers - Maidstone United22.08.26 · National League - Sud
2-3
V
AFC Totton - Dorking Wanderers18.08.26 · National League - Sud
0-3
E
Maidenhead United - Dorking Wanderers15.08.26 · National League - Sud
0-0
Î
Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge08.08.26 · National League - Sud
0-1
Î
Bracknell Town - Dorking Wanderers04.08.26 · Amicale intercluburi
5-0

Ponturi Walton & Hersham - Dorking Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Walton & Hersham4.4021% fără marjă
X · Egal4.2522% fără marjă
2 · Dorking Wanderers1.5958% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.12
X2 1.16
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.62
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Walton & Hersham - Dorking Wanderers s-a jucat sâmbătă, 29 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Walton & Hersham n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 2-14. Dorking Wanderers vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 9.

Dorking Wanderers pleacă favorită, la cota 1.59. Egalul e la 4.25, iar Walton & Hersham la 4.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,1 pentru Walton & Hersham și 2,0 pentru Dorking Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Dorking Wanderers, modelul calculează 57%. Cota de 1.59 e sub cea corectă (1.75) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 59% în model, dar la 1.46 plătește sub cota corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.54, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Walton & Hersham - Dorking Wanderers

Goluri estimate: 1,13 Walton & Hersham și 1,98 Dorking Wanderers, total 3,11. 1X2 în model: 21% · 22% · 57%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%1-29,9%0-18,8%0-28,7%1-36,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Walton & Hersham. Walton & Hersham a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Walton & Hersham. Walton & Hersham a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Dorking Wanderers. Dorking Wanderers a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Dorking Wanderers e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză1-2
Cornere7-6
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startDorking Wanderers · 1.59
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Walton & Hersham - Dorking Wanderers?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Walton & Hersham - Dorking Wanderers?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Walton & Hersham - Dorking Wanderers?

Pe Elmbridge Sports Hub, în Walton-on-Thames, Surrey, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Walton & Hersham - Dorking Wanderers?

Dorking Wanderers pleca favorită, la cota 1.59. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Walton & Hersham - Dorking Wanderers?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →