Miercuri21 octombrie
Live 9 Pune pont

SenegalSenegal · Ligue 1

Wally Daan - Stade de Mbour

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 17 octombrie

SenegalLigue 1 · Senegal Final
Wally Daan
EVÎEV
Final0-0Pauză 0-0
Stade de Mbour
EÎVEV
Șanse înainte de start, după cote
Wally Daan 40%Egal 34%Stade de Mbour 26%

Wally Daan 0-0 Stade de Mbour: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wally Daan 0-0 Stade de Mbour (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru egalul, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 63%). Scorul exact 0-0 avea 15,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Wally Daanîn meciStade de Mbour
8
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wally Daan vs Stade de Mbour

Wally Daan marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Stade de Mbour marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Stade de Mbour, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Wally Daanultimele 5Stade de Mbour
1,60
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
0%
80%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Wally Daan și ultimele 5 Stade de Mbour, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Wally Daan2-2-1

E
Linguere - Wally Daan04.06.26 · Ligue 1
1-1
V
Guediawaye - Wally Daan17.05.26 · Ligue 1
2-3
Î
Wally Daan - Teungueth13.05.26 · Ligue 1
0-1
E
Stade de Mbour - Wally Daan10.05.26 · Ligue 1
1-1
V
Dakar Sacre Coeur - Wally Daan02.05.26 · Ligue 1
1-2

Stade de Mbour2-2-1

E
US Goree - Stade de Mbour04.06.26 · Ligue 1
0-0
Î
Teungueth - Stade de Mbour17.05.26 · Ligue 1
2-0
V
Dakar Sacre Coeur - Stade de Mbour13.05.26 · Ligue 1
0-2
E
Stade de Mbour - Wally Daan10.05.26 · Ligue 1
1-1
V
Ajel de Rufisque - Stade de Mbour03.05.26 · Ligue 1
0-1

Întâlniri directe Wally Daan - Stade de Mbour

Wally Daan 1Egal 1Stade de Mbour 0
E1-1
V
Wally Daan - Stade de Mbour11.01.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Wally Daan. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Wally Daan - Stade de Mbour

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Wally Daan2.2740% fără marjă
X · Egal2.6234% fără marjă
2 · Stade de Mbour3.4526% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.48
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.85
Sub 2.5 1.22
Peste 2.5 3.45

Ambele marchează

GG Da 2.75
GG Nu 1.40

Analiza de dinainte de meci

Wally Daan - Stade de Mbour s-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, în Ligue 1 (Senegal). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wally Daan vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Stade de Mbour are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Wally Daan a câștigat o dată, Stade de Mbour niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Stade de Mbour - Wally Daan 1-1, pe 10 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Wally Daan, la 2.27, cu egalul la 2.62. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.45, iar GG la 2.75.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Wally Daan și 0,9 pentru Stade de Mbour. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 69%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 71% în model, dar la 1.22 plătește sub cota corectă de 1.41. Nu marchează ambele (NG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. La 1.40, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Alte analize din sâmbătă, 17 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Wally Daan - Stade de Mbour

Goluri estimate: 1,00 Wally Daan și 0,88 Stade de Mbour, total 1,88. 1X2 în model: 37% · 32% · 31%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

0-015,3%1-015,3%0-113,4%1-113,4%2-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere8-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startWally Daan · 2.27
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wally Daan - Stade de Mbour?

S-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Wally Daan - Stade de Mbour?

În Ligue 1 (Senegal).

Unde s-a jucat Wally Daan - Stade de Mbour?

Pe Stade Lat Dior, în Thiès, sâmbătă, 17 octombrie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Wally Daan - Stade de Mbour?

Wally Daan pleca favorită, la cota 2.27. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Wally Daan - Stade de Mbour?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Ligue 1

Toată liga →