Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Amicale intercluburi

Waalwijk - Kifisia

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

Amicale intercluburi Final
Waalwijk
ÎEEEV
Final3-0
Kifisia
EÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Waalwijk 36%Egal 26%Kifisia 38%

Waalwijk 3-0 Kifisia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Waalwijk 3-0 Kifisia. Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Waalwijk, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 3-0 avea 2,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (5-11) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Waalwijkîn meciKifisia
5
Cornere
11
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Waalwijk vs Kifisia

Waalwijk marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Kifisia marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Waalwijkultimele 5Kifisia
1,20
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Waalwijk și ultimele 5 Kifisia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Waalwijk1-3-1

Î
Waalwijk - Patro Eisden29.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Waalwijk - FC Volendam18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Waalwijk - Alemannia Aachen18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Kozakken Boys - Waalwijk11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Waalwijk - Rot-Weiss Oberhausen30.06.26 · Amicale intercluburi
2-1

Kifisia1-3-1

E
Westerlo - Kifisia29.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
De Graafschap - Kifisia25.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
E
RAAL La Louviere - Kifisia22.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Kifisia - AE Larissa21.05.26 · Super League
3-2
E
Asteras Tripolis - Kifisia16.05.26 · Super League
0-0

Ponturi Waalwijk - Kifisia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Waalwijk2.5536% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Kifisia2.4538% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.43
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Waalwijk - Kifisia s-a jucat duminică, 2 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Waalwijk are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-6. Kifisia vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8.

Casele văd un meci echilibrat: 2.55 pentru gazde, 2.45 pentru oaspeți și 3.50 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Waalwijk și 1,4 pentru Kifisia. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Waalwijk are 38%, Kifisia 37%. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.19, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Waalwijk - Kifisia

Goluri estimate: 1,41 Waalwijk și 1,38 Kifisia, total 2,79. 1X2 în model: 38% · 25% · 37%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-08,7%0-18,5%2-18,4%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kifisia. Kifisia a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Cornere5-11
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startKifisia · 2.45
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Waalwijk - Kifisia?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Waalwijk - Kifisia?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Waalwijk - Kifisia?

Pe Stadionul Mandemakers, în Waalwijk, duminică, 2 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Waalwijk - Kifisia?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Waalwijk - Kifisia?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.