Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys

Statistici și rezultat final · marți, 4 august

Amicale intercluburi Final
VV Noordwijk
ÎEVVÎ
Final1-1Pauză 1-1
Rijnsburgse Boys
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
VV Noordwijk 14%Egal 61%Rijnsburgse Boys 26%

VV Noordwijk 1-1 Rijnsburgse Boys: statisticile meciului

Meciul s-a terminat VV Noordwijk 1-1 Rijnsburgse Boys (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 61%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 31%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 1-1 avea 8,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

VV Noordwijkîn meciRijnsburgse Boys
1
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici VV Noordwijk vs Rijnsburgse Boys

VV Noordwijk marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. Rijnsburgse Boys marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,8. La VV Noordwijk, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: VV Noordwijk 2, egal 0, Rijnsburgse Boys 1.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
VV Noordwijkultimele 5Rijnsburgse Boys
1,40
Puncte / meci
1,80
2,4
Goluri marcate / meci
3,4
2,0
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri VV Noordwijk și ultimele 5 Rijnsburgse Boys, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

VV Noordwijk2-1-2

Î
VV Noordwijk - SV Togb23.05.26 · Derde Divisie, Group A
1-2
E
Kloetinge - VV Noordwijk16.05.26 · Derde Divisie, Group A
2-2
V
VV Noordwijk - SteDoCo09.05.26 · Derde Divisie, Group A
3-1
V
VV Noordwijk - VV Gemert25.04.26 · Derde Divisie, Group A
4-1
Î
Groene Ster - VV Noordwijk18.04.26 · Derde Divisie, Group A
4-2

Rijnsburgse Boys3-0-2

V
Rijnsburgse Boys - FC Rijnvogels01.08.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Rijnsburgse Boys - RKAV Volendam23.05.26 · Tweede Divisie
7-0
Î
HSV Hoek - Rijnsburgse Boys16.05.26 · Tweede Divisie
2-0
V
Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam09.05.26 · Tweede Divisie
4-2
Î
SV Spakenburg - Rijnsburgse Boys25.04.26 · Tweede Divisie
3-2

Întâlniri directe VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys

VV Noordwijk 2Egal 0Rijnsburgse Boys 1
V
Rijnsburgse Boys - VV Noordwijk24.05.2025 · pauză 3-3
3-4
Î
VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys14.12.2024 · pauză 0-1
1-2
V
Rijnsburgse Boys - VV Noordwijk25.05.2024 · pauză 0-1
2-3

V/E/Î din perspectiva VV Noordwijk. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · VV Noordwijk6.5014% fără marjă
X · Egal1.4761% fără marjă
2 · Rijnsburgse Boys3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.04
12 2.25

Goluri

Sub 2.5 1.53
Peste 2.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys s-a jucat marți, 4 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, VV Noordwijk are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 12-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Rijnsburgse Boys vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 17 goluri și a primit 9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, VV Noordwijk a câștigat de 2 ori, Rijnsburgse Boys o dată. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Rijnsburgse Boys - VV Noordwijk 3-4, pe 24 mai 2025.

Rijnsburgse Boys pleacă favorită, la cota 3.50. Egalul e la 1.47, iar VV Noordwijk la 6.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 26% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.22.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru VV Noordwijk și 2,0 pentru Rijnsburgse Boys. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 14%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.04 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 69% în model, iar 2.22 plătește peste cota corectă de 1.45. Ambele marchează (GG): 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys

Goluri estimate: 1,57 VV Noordwijk și 1,99 Rijnsburgse Boys, total 3,56. 1X2 în model: 31% · 21% · 48%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-18,9%1-28,8%2-17,0%2-26,9%1-35,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: VV Noordwijk. VV Noordwijk a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Rijnsburgse Boys. Rijnsburgse Boys a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,8 goluri, după cote 2,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,6.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere1-4
Cartonașe galbene0-0
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys?

S-a jucat marți, 4 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys?

Pe Sportpark Duinwetering, în Noordwijk, marți, 4 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys?

Rijnsburgse Boys pleca favorită, la cota 3.50. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →