Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

SerbiaSerbia · Prva Liga

Vrsac - Dubocica

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

SerbiaPrva Liga · Serbia Final
Vrsac
VVÎÎV
Final2-1Pauză 0-1
Dubocica
VEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Vrsac 52%Egal 28%Dubocica 20%

Vrsac 2-1 Dubocica: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vrsac 2-1 Dubocica (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Vrsac, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 32%), iar GG a ieșit (39%). Scorul exact 2-1 avea 7,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 18 cornere (13-5) și 8 cartonașe galbene (2-6).

Vrsacîn meciDubocica
13
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vrsac vs Dubocica

Vrsac marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. Dubocica marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. La Vrsac, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Vrsac 1, egal 2, Dubocica 3.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Vrsacultimele 5Dubocica
1,80
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
0,6
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Vrsac și ultimele 5 Dubocica, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vrsac3-0-2

V
Javor - Vrsac15.08.26 · Prva Liga
1-2
V
Vrsac - Naftagas Elemir08.08.26 · Prva Liga
1-0
Î
TSC - Vrsac01.08.26 · Prva Liga
1-0
Î
Vrsac - Graficar Belgrad18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
OFK Belgrad - Vrsac08.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Dubocica3-1-1

V
Naftagas Elemir - Dubocica15.08.26 · Prva Liga
2-3
E
Dubocica - Loznica08.08.26 · Prva Liga
0-0
V
Vozdovac - Dubocica01.08.26 · Prva Liga
0-1
Î
Napredak Krusevac - Dubocica25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Brzi Brod - Dubocica22.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Întâlniri directe Vrsac - Dubocica

Vrsac 1Egal 2Dubocica 3
Î
Dubocica - Vrsac15.02.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Vrsac - Dubocica12.09.2025 · pauză 1-2
1-2
Î
Dubocica - Vrsac29.03.2025 · pauză 2-0
4-0
V
Vrsac - Dubocica03.11.2024 · pauză 1-0
2-0
E
Dubocica - Vrsac13.05.2024 · pauză 1-1
1-1
E
Vrsac - Dubocica23.03.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Vrsac. 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vrsac - Dubocica

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vrsac1.7352% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Dubocica4.4520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.13
X2 1.87
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.45
Sub 2.5 1.51
Peste 2.5 2.37

Ambele marchează

GG Da 2.22
GG Nu 1.58

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.30

Analiza de dinainte de meci

Vrsac - Dubocica s-a jucat miercuri, 19 august, în Prva Liga (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Vrsac are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 4-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Dubocica vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 4.

În ultimele 6 întâlniri directe, Vrsac a câștigat o dată, Dubocica de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Dubocica - Vrsac 1-0, pe 15 februarie 2026.

Vrsac pleacă favorită, la cota 1.73. Egalul e la 3.25, iar Dubocica la 4.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.37, iar GG la 2.22.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Vrsac și 0,9 pentru Dubocica. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 42% la victorie, față de 52%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.13 plătește sub cota corectă de 1.37. Sub 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.51 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 61%. Cota de 1.58 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Vrsac - Dubocica

Goluri estimate: 1,12 Vrsac și 0,85 Dubocica, total 1,97. 1X2 în model: 42% · 31% · 27%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-015,6%0-013,9%1-113,3%0-111,9%2-08,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere13-5
Cartonașe galbene2-6
Favorită la startVrsac · 1.73
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vrsac - Dubocica?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Vrsac - Dubocica?

În Prva Liga (Serbia).

Unde s-a jucat Vrsac - Dubocica?

Pe Gradski Stadion, în Vršac, miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Vrsac - Dubocica?

Vrsac pleca favorită, la cota 1.73. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Vrsac - Dubocica?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Prva Liga

Toată liga →