Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

CehiaCehia · Cupa

Vratimov - MFK Havirov

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

CehiaCupa · Cehia Final
Vratimov
EÎEVV
Final1-1Pauză 1-1
MFK Havirov
EÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Vratimov 31%Egal 23%MFK Havirov 47%

Vratimov 1-1 MFK Havirov: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vratimov 1-1 MFK Havirov (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 31%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 1-1 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 4 cartonașe galbene (4-0).

Vratimovîn meciMFK Havirov
2
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vratimov vs MFK Havirov

Vratimov marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. MFK Havirov marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,4. La MFK Havirov, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: Vratimov 1, egal 4, MFK Havirov 2.

~3,5goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Vratimovultimele 5MFK Havirov
1,60
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
2,4
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Vratimov și ultimele 5 MFK Havirov, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vratimov2-2-1

E
Vratimov - MFK Havirov25.07.26 · Cupa
1-1
Î
Vratimov - Unie Hlubina18.07.26 · Amicale intercluburi
3-4
E
Karvina B - Vratimov08.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Vratimov - Sumperk13.06.26 · Divize F
2-0
V
MFK Havirov - Vratimov07.06.26 · Divize F
0-3

MFK Havirov1-1-3

E
Vratimov - MFK Havirov25.07.26 · Cupa
1-1
Î
SK Stonava - MFK Havirov12.06.26 · Divize F
4-2
Î
MFK Havirov - Vratimov07.06.26 · Divize F
0-3
Î
Bospor Bohumin - MFK Havirov31.05.26 · Divize F
3-2
V
MFK Havirov - Zabreh24.05.26 · Divize F
4-1

Întâlniri directe Vratimov - MFK Havirov

Vratimov 1Egal 4MFK Havirov 2
E
Vratimov - MFK Havirov25.07.2026 · pauză 1-1
1-1
V
MFK Havirov - Vratimov07.06.2026 · pauză 0-2
0-3
Î
Vratimov - MFK Havirov01.11.2025 · pauză 0-2
1-6
E
Vratimov - MFK Havirov26.07.2025
2-2
E
MFK Havirov - Vratimov30.03.2025 · pauză 0-0
1-1
Î
Vratimov - MFK Havirov24.08.2024 · pauză 0-0
0-2
E
Vratimov - MFK Havirov29.03.2024 · pauză 1-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Vratimov. 4 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vratimov - MFK Havirov

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vratimov3.0531% fără marjă
X · Egal4.1523% fără marjă
2 · MFK Havirov2.0047% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.17
X2 1.19
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.62
Peste 2.5 1.43

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.64
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Vratimov - MFK Havirov s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Cupa (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Vratimov are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 10-6. MFK Havirov vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 7 întâlniri directe, Vratimov a câștigat o dată, MFK Havirov de 2 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: Vratimov - MFK Havirov 1-1, pe 25 iulie 2026.

MFK Havirov pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 4.15, iar Vratimov la 3.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.43, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Vratimov și 1,7 pentru MFK Havirov. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 42% la victorie, față de 31%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Vratimov are 42%, MFK Havirov 36%. Peste 2.5 goluri are 69% în model, iar 1.43 e aproape de cota corectă (1.45). Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.50 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Vratimov - MFK Havirov

Goluri estimate: 1,84 Vratimov și 1,68 MFK Havirov, total 3,52. 1X2 în model: 42% · 22% · 36%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-19,1%2-18,4%1-27,7%2-27,1%1-05,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: MFK Havirov. MFK Havirov a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. MFK Havirov e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere2-3
Cartonașe galbene4-0
Favorită la startMFK Havirov · 2.00
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vratimov - MFK Havirov?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 11:15 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Vratimov - MFK Havirov?

În Cupa (Cehia).

Unde s-a jucat Vratimov - MFK Havirov?

Pe Stadion Vratimov, sâmbătă, 25 iulie, ora 11:15 (ora României).

Cine era favorită în Vratimov - MFK Havirov?

MFK Havirov pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Vratimov - MFK Havirov?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →