Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

SerbiaSerbia · Prva Liga

Vozdovac - Metalac GM

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

SerbiaPrva Liga · Serbia Final
Vozdovac
EÎÎÎE
Final1-0Pauză 1-0
Metalac GM
EÎÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Vozdovac 51%Egal 27%Metalac GM 22%

Vozdovac 1-0 Metalac GM: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vozdovac 1-0 Metalac GM (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Vozdovac, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 1-0 avea 13,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (1-9) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Vozdovacîn meciMetalac GM
1
Cornere
9
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vozdovac vs Metalac GM

Vozdovac marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. Metalac GM marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Vozdovac, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Vozdovacultimele 5Metalac GM
0,40
Puncte / meci
1,00
0,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Vozdovac și ultimele 5 Metalac GM, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vozdovac0-2-3

E
FK Bor 1919 - Vozdovac19.08.26 · Prva Liga
2-2
Î
Vozdovac - Graficar Belgrad14.08.26 · Prva Liga
0-1
Î
Borac Cacak - Vozdovac08.08.26 · Prva Liga
1-0
Î
Vozdovac - Dubocica01.08.26 · Prva Liga
0-1
E
Vozdovac - Gaziantep23.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Metalac GM1-2-2

E
Metalac GM - Smederevo19.08.26 · Prva Liga
0-0
Î
Napredak Krusevac - Metalac GM14.08.26 · Prva Liga
2-1
Î
Metalac GM - Spartak Subotica08.08.26 · Prva Liga
2-4
V
Jedinstvo Ub - Metalac GM01.08.26 · Prva Liga
0-1
E
Javor - Metalac GM24.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Vozdovac - Metalac GM

Vozdovac 1Egal 0Metalac GM 0
V
Metalac GM - Vozdovac12.07.2026
1-2

V/E/Î din perspectiva Vozdovac. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vozdovac - Metalac GM

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vozdovac1.7651% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Metalac GM4.1022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.15
X2 1.83
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.40
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.22

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.66

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.30

Analiza de dinainte de meci

Vozdovac - Metalac GM s-a jucat duminică, 23 august, în Prva Liga (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Vozdovac n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Metalac GM vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Metalac GM - Vozdovac 1-2, pe 12 iulie 2026.

Vozdovac pleacă favorită, la cota 1.76. Egalul e la 3.30, iar Metalac GM la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.22, iar GG la 2.10.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Vozdovac și 1,0 pentru Metalac GM. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 42% la victorie, față de 51%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.41. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.59 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Vozdovac - Metalac GM

Goluri estimate: 1,24 Vozdovac și 0,99 Metalac GM, total 2,23. 1X2 în model: 42% · 29% · 29%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-013,3%1-113,2%0-010,8%0-110,6%2-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Vozdovac e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere1-9
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startVozdovac · 1.76
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vozdovac - Metalac GM?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Vozdovac - Metalac GM?

În Prva Liga (Serbia).

Unde s-a jucat Vozdovac - Metalac GM?

Pe Stadion Event Place, în Beograd, duminică, 23 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Vozdovac - Metalac GM?

Vozdovac pleca favorită, la cota 1.76. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Vozdovac - Metalac GM?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Prva Liga

Toată liga →