Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

CehiaCehia · FNL

Vlasim - FK Pribram

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

CehiaFNL · Cehia Final
Vlasim
EVVÎE
Final2-2Pauză 1-2
FK Pribram
EVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Vlasim 44%Egal 27%FK Pribram 29%

Vlasim 2-2 FK Pribram: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vlasim 2-2 FK Pribram (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 2-2 avea 6,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Vlasimîn meciFK Pribram
6
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vlasim vs FK Pribram

Vlasim marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. FK Pribram marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 3 întâlniri directe: Vlasim 1, egal 2, FK Pribram 0.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Vlasimultimele 5FK Pribram
1,60
Puncte / meci
2,20
2,2
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Vlasim și ultimele 5 FK Pribram, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vlasim2-2-1

E
SK Kladno - Vlasim14.08.26 · FNL
1-1
V
Vysoke Myto - Vlasim11.08.26 · Cupa
2-4
V
Vlasim - Viktoria Zizkov07.08.26 · FNL
4-1
Î
Karvina - Vlasim31.07.26 · FNL
1-0
E
Banik Ostrava B - Vlasim26.07.26 · FNL
2-2

FK Pribram3-2-0

E
FK Pribram - 1.SK Prostejov15.08.26 · FNL
2-2
V
SK Strakonice - FK Pribram12.08.26 · Cupa
0-2
V
Vysocina Jihlava - FK Pribram07.08.26 · FNL
1-2
V
FK Pribram - SFC Opava31.07.26 · FNL
1-0
E
Slavia Praga B - FK Pribram26.07.26 · FNL
2-2

Întâlniri directe Vlasim - FK Pribram

Vlasim 1Egal 2FK Pribram 0
E
Vlasim - FK Pribram15.04.2026 · pauză 0-0
0-0
E
FK Pribram - Vlasim12.09.2025 · pauză 0-0
0-0
V
FK Pribram - Vlasim29.03.2024 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Vlasim. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vlasim - FK Pribram

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vlasim2.1044% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · FK Pribram3.1529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.63
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.35

Cornere

Sub 9.5 2.22
Peste 9.5 1.59

Analiza de dinainte de meci

Vlasim - FK Pribram s-a jucat vineri, 21 august, în FNL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Vlasim are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 11-7. FK Pribram n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 9 goluri și a primit 5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Vlasim a câștigat o dată, FK Pribram niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,3 goluri în medie. Ultima: Vlasim - FK Pribram 0-0, pe 15 aprilie 2026.

Vlasim pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.35, iar FK Pribram la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.56.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Vlasim și 1,5 pentru FK Pribram. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Vlasim are 42%, FK Pribram 34%. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.63 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.56 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Vlasim - FK Pribram

Goluri estimate: 1,62 Vlasim și 1,45 FK Pribram, total 3,07. 1X2 în model: 42% · 24% · 34%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-18,8%1-27,9%1-07,5%0-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 0,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,1.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-2
Cornere6-5
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startVlasim · 2.10
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vlasim - FK Pribram?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Vlasim - FK Pribram?

În FNL (Cehia).

Cine era favorită în Vlasim - FK Pribram?

Vlasim pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Vlasim - FK Pribram?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →