Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

BulgariaBulgaria · B PFG

Vihren Sandanski - Marek Dupnica

Statistici și rezultat final · vineri, 23 octombrie

BulgariaB PFG · Bulgaria Final
Vihren Sandanski
ÎÎVVÎ
Final1-1Pauză 1-1
Marek Dupnica
ÎVVVE
Șanse înainte de start, după cote
Vihren Sandanski 55%Egal 26%Marek Dupnica 19%

Vihren Sandanski 1-1 Marek Dupnica: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vihren Sandanski 1-1 Marek Dupnica (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-1 avea 11,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Vihren Sandanskiîn meciMarek Dupnica
2
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vihren Sandanski vs Marek Dupnica

Vihren Sandanski marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Marek Dupnica marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Marek Dupnica, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Vihren Sandanskiultimele 5Marek Dupnica
1,20
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
2,2
1,4
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Vihren Sandanski și ultimele 5 Marek Dupnica, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Vihren Sandanski2-0-3

Î1-2
Î
Yantra Gabrovo - Vihren Sandanski09.10.26 · B PFG
1-0
V
Vihren Sandanski - PFC Nesebar27.09.26 · B PFG
2-0
Î
Sportist Svoge - Vihren Sandanski21.09.26 · B PFG
3-2

Marek Dupnica3-1-1

Î0-3
V3-2
V
FC Troyan - Marek Dupnica04.10.26 · Cupa
0-4
V
Chavdar Troyan - Marek Dupnica04.10.26 · Cupa
0-4
E
Gorna Oryahovitsa - Marek Dupnica26.09.26 · B PFG
0-0

Întâlniri directe Vihren Sandanski - Marek Dupnica

Vihren Sandanski 1Egal 0Marek Dupnica 1
Î
Marek Dupnica - Vihren Sandanski10.04.2026 · pauză 0-0
1-0
V
Vihren Sandanski - Marek Dupnica06.10.2025 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Vihren Sandanski. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vihren Sandanski - Marek Dupnica

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Vihren Sandanski1.6255% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Marek Dupnica4.7519% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X —
X2 3.30
12 1.10

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 2.35
GG Nu 1.52

Analiza de dinainte de meci

Vihren Sandanski - Marek Dupnica s-a jucat vineri, 23 octombrie, în B PFG (Bulgaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Vihren Sandanski are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-7. Marek Dupnica vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Vihren Sandanski a câștigat o dată, Marek Dupnica o dată. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Marek Dupnica - Vihren Sandanski 1-0, pe 10 aprilie 2026.

Vihren Sandanski pleacă favorită, la cota 1.62. Egalul e la 3.45, iar Marek Dupnica la 4.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 2.35.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Vihren Sandanski și 1,4 pentru Marek Dupnica. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Vihren Sandanski are 43%, Marek Dupnica 33%. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.72 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 2.35 e peste cea corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din vineri, 23 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Vihren Sandanski - Marek Dupnica

Goluri estimate: 1,61 Vihren Sandanski și 1,40 Marek Dupnica, total 3,01. 1X2 în model: 43% · 24% · 33%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-18,9%1-07,9%1-27,8%0-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere2-8
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startVihren Sandanski · 1.62
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vihren Sandanski - Marek Dupnica?

S-a jucat vineri, 23 octombrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Vihren Sandanski - Marek Dupnica?

În B PFG (Bulgaria).

Cine era favorită în Vihren Sandanski - Marek Dupnica?

Vihren Sandanski pleca favorită, la cota 1.62. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Vihren Sandanski - Marek Dupnica?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din B PFG

Toată liga →