Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

BulgariaBulgaria · B PFG

Vihren Sandanski - CSKA Sofia II

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

BulgariaB PFG · Bulgaria Final
Vihren Sandanski
VEVVV
Final1-1Pauză 0-0
CSKA Sofia II
EVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Vihren Sandanski 38%Egal 36%CSKA Sofia II 26%

Vihren Sandanski 1-1 CSKA Sofia II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vihren Sandanski 1-1 CSKA Sofia II (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (43%). Scorul exact 1-1 avea 12,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (10-5) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Vihren Sandanskiîn meciCSKA Sofia II
10
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vihren Sandanski vs CSKA Sofia II

Vihren Sandanski marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,4. CSKA Sofia II marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Vihren Sandanski, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Vihren Sandanski nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
43%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Vihren Sandanskiultimele 5CSKA Sofia II
2,60
Puncte / meci
1,60
2,6
Goluri marcate / meci
1,6
0,4
Goluri primite / meci
1,0
4
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Vihren Sandanski și ultimele 5 CSKA Sofia II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vihren Sandanski4-1-0

V
Vihren Sandanski - Minyor Pernik15.05.26 · B PFG
3-0
E
Yantra Gabrovo - Vihren Sandanski11.05.26 · B PFG
0-0
V2-1
V
Sevlievo - Vihren Sandanski25.04.26 · B PFG
0-4
V
Vihren Sandanski - Sportist Svoge16.04.26 · B PFG
4-1

CSKA Sofia II2-2-1

E
CSKA Sofia II - Montana01.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Gorna Oryahovitsa - CSKA Sofia II23.05.26 · B PFG
0-3
V
Minyor Pernik - CSKA Sofia II11.05.26 · B PFG
1-2
Î
CSKA Sofia II - Yantra Gabrovo04.05.26 · B PFG
0-1
E
FC Fratria Varna - CSKA Sofia II26.04.26 · B PFG
2-2

Întâlniri directe Vihren Sandanski - CSKA Sofia II

Vihren Sandanski 0Egal 2CSKA Sofia II 2
E
Vihren Sandanski - CSKA Sofia II16.02.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
CSKA Sofia II - Vihren Sandanski10.08.2025 · pauză 2-0
2-0
E
CSKA Sofia II - Vihren Sandanski16.03.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Vihren Sandanski. 0 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vihren Sandanski - CSKA Sofia II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vihren Sandanski2.4038% fără marjă
X · Egal2.5036% fără marjă
2 · CSKA Sofia II3.5526% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.47
12 1.47

Goluri

Peste 1.5 2.05
Sub 2.5 1.14
Peste 2.5 3.95

Ambele marchează

GG Da 3.20
GG Nu 1.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 —
Pauză peste 1.5 20.00

Analiza de dinainte de meci

Vihren Sandanski - CSKA Sofia II s-a jucat marți, 28 iulie, în B PFG (Bulgaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Vihren Sandanski n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 13 goluri și a primit 2. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, CSKA Sofia II are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Vihren Sandanski a câștigat niciodată, CSKA Sofia II de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Vihren Sandanski - CSKA Sofia II 0-0, pe 16 februarie 2026.

Casele o dau favorită pe Vihren Sandanski, la 2.40, cu egalul la 2.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 38% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.95, iar GG la 3.20.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Vihren Sandanski și 0,9 pentru CSKA Sofia II. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 49% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.22, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.14 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Vihren Sandanski - CSKA Sofia II

Goluri estimate: 1,36 Vihren Sandanski și 0,85 CSKA Sofia II, total 2,21. 1X2 în model: 49% · 28% · 23%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 43% (cotă corectă 2.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-014,9%1-112,7%0-011,0%2-010,1%0-19,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 1,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere10-5
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startVihren Sandanski · 2.40
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vihren Sandanski - CSKA Sofia II?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Vihren Sandanski - CSKA Sofia II?

În B PFG (Bulgaria).

Cine era favorită în Vihren Sandanski - CSKA Sofia II?

Vihren Sandanski pleca favorită, la cota 2.40. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Vihren Sandanski - CSKA Sofia II?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din B PFG

Toată liga →