Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

4. Liga mazowiecka

Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

4. Liga mazowiecka Final
Victoria Sulejowek
EÎÎVV
Final0-1Pauză 0-1
Ursus Varsovia
EVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Victoria Sulejowek 39%Egal 23%Ursus Varsovia 37%

Victoria Sulejowek 0-1 Ursus Varsovia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Victoria Sulejowek 0-1 Ursus Varsovia (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 53% pentru victoria lui Ursus Varsovia, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 5,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 9%), iar GG n-a ieșit (NG avea 13%). Scorul exact 0-1 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Victoria Sulejowekîn meciUrsus Varsovia
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Victoria Sulejowek vs Ursus Varsovia

Victoria Sulejowek marchează 2,8 goluri pe meci și primește 3,2. Ursus Varsovia marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,0. La Victoria Sulejowek, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~5,5goluri estimate
91%peste 2,5 goluri
87%ambele marchează
2-3scorul cel mai probabil
Victoria Sulejowekultimele 5Ursus Varsovia
1,40
Puncte / meci
2,60
2,8
Goluri marcate / meci
3,0
3,2
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Victoria Sulejowek și ultimele 5 Ursus Varsovia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Victoria Sulejowek2-1-2

E
Talent Warszawa - Victoria Sulejowek08.08.26 · 4. Liga mazowiecka
3-3
Î
Victoria Sulejowek - Hutnik Varsovia12.06.26 · 4. Liga mazowiecka
1-5
Î
Mazur Karczew - Victoria Sulejowek03.06.26 · 4. Liga mazowiecka
3-0
V
Victoria Sulejowek - Wilga Garwolin30.05.26 · 4. Liga mazowiecka
7-3
V
MKS Przasnysz - Victoria Sulejowek23.05.26 · 4. Liga mazowiecka
2-3

Ursus Varsovia4-1-0

E
Ursus Varsovia - MKS Piaseczno08.08.26 · 4. Liga mazowiecka
1-1
V
Ursus Varsovia - Wilga Garwolin12.06.26 · 4. Liga mazowiecka
3-2
V
Legionovia Legionowo - Ursus Varsovia03.06.26 · 4. Liga mazowiecka
1-2
V
Ursus Varsovia - MKS Przasnysz29.05.26 · 4. Liga mazowiecka
3-1
V
Ursus Varsovia - Ozarowianka Ozarow Mazowiecki22.05.26 · 4. Liga mazowiecka
6-5

Întâlniri directe Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia

Victoria Sulejowek 0Egal 1Ursus Varsovia 1

V/E/Î din perspectiva Victoria Sulejowek. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Victoria Sulejowek2.3039% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Ursus Varsovia2.4237% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.49
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia s-a jucat vineri, 14 august, în 4. Liga mazowiecka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Victoria Sulejowek vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Ursus Varsovia n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 15-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Victoria Sulejowek a câștigat niciodată, Ursus Varsovia o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,5 goluri în medie. Ultima: Ursus Varsovia - Victoria Sulejowek 5-4, pe 16 mai 2026.

La case, diferența e mică: Victoria Sulejowek are cota 2.30, Ursus Varsovia 2.42.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,4 pentru Victoria Sulejowek și 3,1 pentru Ursus Varsovia. Scorul cel mai probabil e 2-3. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ursus Varsovia: 53% în model, cota corectă ar fi 1.89. Casele dau 2.42, mai mult. Peste 2.5 goluri: 91% în model, adică o cotă corectă de 1.10. Ambele marchează (GG): 87% în model, adică o cotă corectă de 1.15. Scorul cel mai probabil: 2-3.

Probabilități Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia

Goluri estimate: 2,40 Victoria Sulejowek și 3,10 Ursus Varsovia, total 5,50. 1X2 în model: 30% · 17% · 53%. Peste 2,5: 91% (cotă corectă 1.10). GG: 87% (cotă corectă 1.15). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
2%1
6%2
11%3
16%4
64%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 9% · peste 2,5: 91% (verde).

Scoruri probabile

2-35,8%2-25,7%1-34,9%1-24,7%3-34,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Victoria Sulejowek. Victoria Sulejowek a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Ursus Varsovia. Ursus Varsovia a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startVictoria Sulejowek · 2.30
Goluri estimate~5,5
Scor probabil2-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia?

În 4. Liga mazowiecka.

Cine era favorită în Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Victoria Sulejowek - Ursus Varsovia?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,5.