Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

4. Liga małopolska

Victoria Jaworzno - Watra Bialka Tatrzanska

Statistici și rezultat final · miercuri, 9 septembrie

4. Liga małopolska Final
Victoria Jaworzno
EÎÎVV
Final2-1Pauză 2-0
Watra Bialka Tatrzanska
ÎÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Victoria Jaworzno 69%Egal 16%Watra Bialka Tatrzanska 16%

Victoria Jaworzno 2-1 Watra Bialka Tatrzanska: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Victoria Jaworzno 2-1 Watra Bialka Tatrzanska (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 68% pentru victoria lui Victoria Jaworzno, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 80%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 2-1 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Victoria Jaworznoîn meciWatra Bialka Tatrzanska
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Victoria Jaworzno vs Watra Bialka Tatrzanska

Victoria Jaworzno marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Watra Bialka Tatrzanska marchează 1,4 goluri pe meci și primește 4,2. La Watra Bialka Tatrzanska, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,3goluri estimate
80%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Victoria Jaworznoultimele 5Watra Bialka Tatrzanska
1,40
Puncte / meci
0,20
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
4,2
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Victoria Jaworzno și ultimele 5 Watra Bialka Tatrzanska, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Victoria Jaworzno2-1-2

E
Victoria Jaworzno - Kalwaria Zebrzydowska05.09.26 · 4. Liga małopolska
2-2
Î
Victoria Jaworzno - Limanovia Limanowa29.08.26 · 4. Liga małopolska
0-2
Î
Hutnik Kraków II - Victoria Jaworzno26.08.26 · 4. Liga małopolska
3-2
V
Victoria Jaworzno - Orzel Ryczow22.08.26 · 4. Liga małopolska
2-0
V
Dalin Myslenice - Victoria Jaworzno15.08.26 · 4. Liga małopolska
0-2

Watra Bialka Tatrzanska0-1-4

Î
Watra Bialka Tatrzanska - Nieciecza II05.09.26 · 4. Liga małopolska
3-5
Î
Wolania Wola Rzedzinska - Watra Bialka Tatrzanska29.08.26 · 4. Liga małopolska
3-1
E
Watra Bialka Tatrzanska - Cracovia II26.08.26 · 4. Liga małopolska
2-2
Î
BKS Bochnia - Watra Bialka Tatrzanska22.08.26 · 4. Liga małopolska
4-1
Î
Watra Bialka Tatrzanska - Glinik Gorlice15.08.26 · 4. Liga małopolska
0-7

Ponturi Victoria Jaworzno - Watra Bialka Tatrzanska

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Victoria Jaworzno1.3169% fără marjă
X · Egal5.7016% fără marjă
2 · Watra Bialka Tatrzanska5.7016% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.07
X2 2.85
12 1.08

Analiza de dinainte de meci

Victoria Jaworzno - Watra Bialka Tatrzanska s-a jucat miercuri, 9 septembrie, în 4. Liga małopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Victoria Jaworzno vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7. Watra Bialka Tatrzanska n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 7-21. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Victoria Jaworzno, la 1.31, cu egalul la 5.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,9 pentru Victoria Jaworzno și 1,4 pentru Watra Bialka Tatrzanska. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Victoria Jaworzno: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.31, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Ambele marchează (GG): 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Victoria Jaworzno - Watra Bialka Tatrzanska

Goluri estimate: 2,90 Victoria Jaworzno și 1,40 Watra Bialka Tatrzanska, total 4,30. 1X2 în model: 68% · 16% · 16%. Peste 2,5: 80% (cotă corectă 1.25). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
6%1
13%2
18%3
19%4
43%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 20% · peste 2,5: 80% (verde).

Scoruri probabile

2-18,0%3-17,7%2-05,7%2-25,6%4-15,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Watra Bialka Tatrzanska. Watra Bialka Tatrzanska a primit 21 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startVictoria Jaworzno · 1.31
Goluri estimate~4,3
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Victoria Jaworzno - Watra Bialka Tatrzanska?

S-a jucat miercuri, 9 septembrie, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Victoria Jaworzno - Watra Bialka Tatrzanska?

În 4. Liga małopolska.

Cine era favorită în Victoria Jaworzno - Watra Bialka Tatrzanska?

Victoria Jaworzno pleca favorită, la cota 1.31. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Victoria Jaworzno - Watra Bialka Tatrzanska?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,3.