Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

SuediaSuedia · Superettan

Varnamo - Ljungskile SK

Statistici și rezultat final · duminică, 19 iulie

SuediaSuperettan · Suedia Final
Varnamo
ÎÎÎÎÎ
Final2-3Pauză 0-1
Ljungskile SK
VEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Varnamo 40%Egal 28%Ljungskile SK 32%

Varnamo 2-3 Ljungskile SK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Varnamo 2-3 Ljungskile SK (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Ljungskile SK, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 2-3 avea 3,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (8-1) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Varnamoîn meciLjungskile SK
8
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Varnamo vs Ljungskile SK

Varnamo marchează 0,2 goluri pe meci și primește 2,4. Ljungskile SK marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Varnamoultimele 5Ljungskile SK
0,00
Puncte / meci
1,20
0,2
Goluri marcate / meci
1,4
2,4
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Varnamo și ultimele 5 Ljungskile SK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Varnamo0-0-5

Î
Varnamo - Naestved BK13.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Landskrona - Varnamo28.06.26 · Superettan
1-0
Î
Brage - Varnamo21.06.26 · Superettan
5-1
Î
Varnamo - Helsingborg IF16.06.26 · Superettan
0-1
Î
Osters - Varnamo09.06.26 · Superettan
3-0

Ljungskile SK1-3-1

V
Ljungskile SK - Orebro SK27.06.26 · Superettan
3-2
E
Oddevold - Ljungskile SK22.06.26 · Superettan
0-0
E
Ljungskile SK - Ostersund14.06.26 · Superettan
1-1
E
Brage - Ljungskile SK09.06.26 · Superettan
2-2
Î
Ljungskile SK - Varberg BoIS30.05.26 · Superettan
1-3

Ponturi Varnamo - Ljungskile SK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Varnamo2.3240% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Ljungskile SK2.8532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.44
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.07
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.42

Cornere

Sub 9.5 2.22
Peste 9.5 1.59

Analiza de dinainte de meci

Varnamo - Ljungskile SK s-a jucat duminică, 19 iulie, în Superettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Varnamo n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 1-12. Ljungskile SK vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8.

Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.85 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.56.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Varnamo și 1,6 pentru Ljungskile SK. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.41). Peste 1.5 goluri: 78% în model, cota corectă ar fi 1.28. La 1.20, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Varnamo - Ljungskile SK

Goluri estimate: 1,22 Varnamo și 1,63 Ljungskile SK, total 2,85. 1X2 în model: 29% · 24% · 47%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%0-19,4%1-29,4%0-27,7%1-07,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Varnamo. Varnamo a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Varnamo. Varnamo a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Ljungskile SK. Ljungskile SK a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză0-1
Cornere8-1
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startVarnamo · 2.32
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Varnamo - Ljungskile SK?

S-a jucat duminică, 19 iulie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Varnamo - Ljungskile SK?

În Superettan (Suedia).

Unde s-a jucat Varnamo - Ljungskile SK?

Pe Varberg Energi Arena, duminică, 19 iulie, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Varnamo - Ljungskile SK?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Varnamo - Ljungskile SK?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Superettan

Toată liga →