Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

SuediaSuedia · Superettan

Varnamo - Brage

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

SuediaSuperettan · Suedia Final
Varnamo
EÎÎÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Brage
EÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Varnamo 43%Egal 26%Brage 31%

Varnamo 0-0 Brage: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Varnamo 0-0 Brage (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 0-0 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Varnamoîn meciBrage
3
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Varnamo vs Brage

Varnamo marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,2. Brage marchează și primește câte 2,2 goluri pe meci. La Brage, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Varnamoultimele 5Brage
0,20
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
2,2
2,2
Goluri primite / meci
2,2
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Varnamo și ultimele 5 Brage, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Varnamo0-1-4

E
Varnamo - Brage25.07.26 · Superettan
0-0
Î
Varnamo - Ljungskile SK19.07.26 · Superettan
2-3
Î
Varnamo - Naestved BK13.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Landskrona - Varnamo28.06.26 · Superettan
1-0
Î
Brage - Varnamo21.06.26 · Superettan
5-1

Brage1-1-3

E
Varnamo - Brage25.07.26 · Superettan
0-0
Î
Osters - Brage18.07.26 · Superettan
3-2
Î
Brage - Falkenberg26.06.26 · Superettan
2-4
V
Brage - Varnamo21.06.26 · Superettan
5-1
Î
Sandviken IF - Brage14.06.26 · Superettan
3-2

Întâlniri directe Varnamo - Brage

Varnamo 0Egal 1Brage 1
E
Varnamo - Brage25.07.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Brage - Varnamo21.06.2026 · pauză 2-1
5-1

V/E/Î din perspectiva Varnamo. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Varnamo - Brage

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Varnamo2.1743% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Brage2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.61
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.58
Pauză peste 1.5 2.25

Cornere

Sub 9.5 2.30
Peste 9.5 1.56

Analiza de dinainte de meci

Varnamo - Brage s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Superettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Varnamo n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Brage are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 11-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Varnamo a câștigat niciodată, Brage o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Varnamo - Brage 0-0, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Varnamo, la 2.17, cu egalul la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.49.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Varnamo și 1,8 pentru Brage. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 33% la victorie, față de 43%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Varnamo are 33%, Brage 44%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 65%. Cota de 1.55 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 66% în model, iar 1.49 e aproape de cota corectă (1.52). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Varnamo - Brage

Goluri estimate: 1,54 Varnamo și 1,81 Brage, total 3,35. 1X2 în model: 33% · 23% · 44%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%1-28,9%2-17,5%2-26,8%0-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Varnamo. Varnamo a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Brage. Brage a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Varnamo e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-2
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startVarnamo · 2.17
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Varnamo - Brage?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Varnamo - Brage?

În Superettan (Suedia).

Unde s-a jucat Varnamo - Brage?

Pe Finnvedsvallen, în Värnamo, sâmbătă, 25 iulie, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Varnamo - Brage?

Varnamo pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Varnamo - Brage?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Superettan

Toată liga →