Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

JaponiaJaponia · Cupa Ligii

Vanraure Hachinohe - Tochigi City

Statistici și rezultat final · miercuri, 2 septembrie

JaponiaCupa Ligii · Japonia Final
Vanraure Hachinohe
ÎVÎÎÎ
Final0-2Pauză 0-1
Tochigi City
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Vanraure Hachinohe 38%Egal 28%Tochigi City 34%

Vanraure Hachinohe 0-2 Tochigi City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vanraure Hachinohe 0-2 Tochigi City (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 57% pentru victoria lui Tochigi City, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-2 avea 10,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Vanraure Hachinoheîn meciTochigi City
3
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vanraure Hachinohe vs Tochigi City

Vanraure Hachinohe marchează 0,2 goluri pe meci și primește 2,2. Tochigi City marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Vanraure Hachinohe, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Vanraure Hachinohe 1, egal 1, Tochigi City 4.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Vanraure Hachinoheultimele 5Tochigi City
0,60
Puncte / meci
2,40
0,2
Goluri marcate / meci
2,6
2,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
80%
0%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Vanraure Hachinohe și ultimele 5 Tochigi City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vanraure Hachinohe1-0-4

Î
Vanraure Hachinohe - Tochigi City02.09.26 · Cupa Ligii
0-2
V
Vanraure Hachinohe - Blaublitz Akita29.08.26 · J2/J3 League
1-0
Î2-0
Î
Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai22.08.26 · J2/J3 League
0-2
Î
Tochigi City - Vanraure Hachinohe15.08.26 · J2/J3 League
5-0

Tochigi City4-0-1

V
Vanraure Hachinohe - Tochigi City02.09.26 · Cupa Ligii
0-2
Î
Tochigi City - Jubilo Iwata29.08.26 · J2/J3 League
1-3
V
Vegalta Sendai - Tochigi City26.08.26 · Cupa
1-2
V
Sagan Tosu - Tochigi City22.08.26 · J2/J3 League
1-3
V
Tochigi City - Vanraure Hachinohe15.08.26 · J2/J3 League
5-0

Întâlniri directe Vanraure Hachinohe - Tochigi City

Vanraure Hachinohe 1Egal 1Tochigi City 4
Î
Vanraure Hachinohe - Tochigi City02.09.2026 · pauză 0-1
0-2
Î
Tochigi City - Vanraure Hachinohe15.08.2026 · pauză 2-0
5-0
V
Tochigi City - Vanraure Hachinohe12.04.2026 · pauză 2-3
2-4
Î
Vanraure Hachinohe - Tochigi City15.03.2026 · pauză 0-1
0-1
Î
Tochigi City - Vanraure Hachinohe25.10.2025 · pauză 0-0
1-0
E
Vanraure Hachinohe - Tochigi City06.05.2025 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Vanraure Hachinohe. 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vanraure Hachinohe - Tochigi City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vanraure Hachinohe2.4238% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Tochigi City2.7534% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.55
X2 1.37
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.77

Analiza de dinainte de meci

Vanraure Hachinohe - Tochigi City s-a jucat miercuri, 2 septembrie, în Cupa Ligii (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Vanraure Hachinohe vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 1 gol și a primit 11. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Tochigi City are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 13-5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Vanraure Hachinohe a câștigat o dată, Tochigi City de 4 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Vanraure Hachinohe - Tochigi City 0-2, pe 2 septembrie 2026.

La case, diferența e mică: Vanraure Hachinohe are cota 2.42, Tochigi City 2.75. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.75.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Vanraure Hachinohe și 1,8 pentru Tochigi City. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 20% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Tochigi City, modelul calculează 57%. Cota de 2.75 e peste cea corectă (1.75). Peste 1.5 goluri are 77% în model, iar 1.29 e aproape de cota corectă (1.30). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Vanraure Hachinohe - Tochigi City

Goluri estimate: 0,98 Vanraure Hachinohe și 1,83 Tochigi City, total 2,81. 1X2 în model: 20% · 23% · 57%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

0-111,0%1-110,8%0-210,1%1-29,9%0-36,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Vanraure Hachinohe. Vanraure Hachinohe a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Vanraure Hachinohe. Vanraure Hachinohe a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere3-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startVanraure Hachinohe · 2.42
Goluri estimate~2,8
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vanraure Hachinohe - Tochigi City?

S-a jucat miercuri, 2 septembrie, ora 12:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Vanraure Hachinohe - Tochigi City?

În Cupa Ligii (Japonia).

Unde s-a jucat Vanraure Hachinohe - Tochigi City?

Pe Prifoods Stadium, în Hachinohe, miercuri, 2 septembrie, ora 12:30 (ora României).

Cine era favorită în Vanraure Hachinohe - Tochigi City?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Vanraure Hachinohe - Tochigi City?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Cupa Ligii

Toată liga →