Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Valenciennes - Boulogne

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Amicale intercluburi Final
Valenciennes
VEVEÎ
Final1-1
Boulogne
ÎVVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Valenciennes 12%Egal 73%Boulogne 15%

Valenciennes 1-1 Boulogne: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Valenciennes 1-1 Boulogne. Înainte de start, modelul dădea 32% pentru egalul, iar cotele fără marjă 73%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (36%). Scorul exact 1-1 avea 13,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Valenciennesîn meciBoulogne
2
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Valenciennes vs Boulogne

Valenciennes marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Boulogne marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Boulogne, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
28%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Valenciennesultimele 5Boulogne
1,60
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Valenciennes și ultimele 5 Boulogne, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Valenciennes2-2-1

V
Eastleigh - Valenciennes22.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Kortrijk - Valenciennes18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Dunkerque - Valenciennes04.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Valenciennes - Chateauroux15.05.26 · National 1
2-2
Î
Bourg Peronnas - Valenciennes09.05.26 · National 1
1-0

Boulogne2-1-2

Î
Boulogne - Rouen25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Amiens - Boulogne24.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Fleury - Boulogne15.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Anderlecht - Boulogne04.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Laval - Boulogne09.05.26 · Ligue 2
2-1

Întâlniri directe Valenciennes - Boulogne

Valenciennes 0Egal 1Boulogne 1
Î
Valenciennes - Boulogne28.03.2025 · pauză 0-1
2-3
E
Boulogne - Valenciennes01.11.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Valenciennes. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Valenciennes - Boulogne

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Valenciennes7.5012% fără marjă
X · Egal1.2273% fără marjă
2 · Boulogne6.0015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri

Șansă dublă

1X 1.05
X2 1.02
12 3.30

Goluri

Sub 2.5 1.20
Peste 2.5 3.40

Analiza de dinainte de meci

Valenciennes - Boulogne s-a jucat vineri, 31 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Valenciennes vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Boulogne are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Valenciennes a câștigat niciodată, Boulogne o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Valenciennes - Boulogne 2-3, pe 28 martie 2025.

La case, diferența e mică: Valenciennes are cota 7.50, Boulogne 6.00. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.40.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Valenciennes și 0,9 pentru Boulogne. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 37% la victorie, față de 12%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.05, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Nu marchează ambele (NG): 64% în model, adică o cotă corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Valenciennes - Boulogne

Goluri estimate: 0,98 Valenciennes și 0,86 Boulogne, total 1,84. 1X2 în model: 37% · 32% · 31%. Peste 2,5: 28% (cotă corectă 3.57). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

16%0
29%1
27%2
16%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 72% · peste 2,5: 28% (verde).

Scoruri probabile

0-015,9%1-015,6%0-113,7%1-113,4%2-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Cornere2-4
Cartonașe galbene1-1
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Valenciennes - Boulogne?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Valenciennes - Boulogne?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Valenciennes - Boulogne?

Pe Stadionul Hainaut, în Valenciennes, vineri, 31 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Valenciennes - Boulogne?

Niciuna clar: cotele erau 7.50 la gazde și 6.00 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Valenciennes - Boulogne?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →