Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

CehiaCehia · FNL

Usti nad Labem - SK Kladno

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

CehiaFNL · Cehia Final
Usti nad Labem
EÎEÎÎ
Final2-1Pauză 1-1
SK Kladno
ÎEVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Usti nad Labem 55%Egal 25%SK Kladno 20%

Usti nad Labem 2-1 SK Kladno: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Usti nad Labem 2-1 SK Kladno (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Usti nad Labem, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 2-1 avea 8,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Usti nad Labemîn meciSK Kladno
6
Cornere
2
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Usti nad Labem vs SK Kladno

Usti nad Labem marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,8. SK Kladno marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 3 întâlniri directe: Usti nad Labem 0, egal 2, SK Kladno 1.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Usti nad Labemultimele 5SK Kladno
0,40
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
2,8
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Usti nad Labem și ultimele 5 SK Kladno, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Usti nad Labem0-2-3

E
Usti nad Labem - Dukla Praga17.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Zwickau - Usti nad Labem11.07.26 · Amicale intercluburi
6-3
E
Jablonec - Usti nad Labem03.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Slovan Liberec - Usti nad Labem27.06.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î3-1

SK Kladno1-2-2

Î
Erzgebirge Aue - SK Kladno11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Lokomotive Leipzig - SK Kladno04.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
V
Ceska Lipa - SK Kladno13.06.26 · 3. CFL
2-3
Î
SK Kladno - Ceska Lipa10.06.26 · 3. CFL
0-2
E
SK Kladno - Motorlet Praga06.06.26 · 3. CFL
0-0

Întâlniri directe Usti nad Labem - SK Kladno

Usti nad Labem 0Egal 2SK Kladno 1
E0-0
E
Usti nad Labem - SK Kladno24.09.2024 · pauză 4-0
4-4
Î
SK Kladno - Usti nad Labem06.09.2024 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Usti nad Labem. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Usti nad Labem - SK Kladno

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Usti nad Labem1.6655% fără marjă
X · Egal3.7025% fără marjă
2 · SK Kladno4.5020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.02
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.44
Pauză peste 1.5 2.50

Cornere

Sub 9.5 2.37
Peste 9.5 1.52

Analiza de dinainte de meci

Usti nad Labem - SK Kladno s-a jucat vineri, 24 iulie, în FNL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Usti nad Labem n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-14. SK Kladno vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9.

În ultimele 3 întâlniri directe, Usti nad Labem a câștigat niciodată, SK Kladno o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Usti nad Labem - SK Kladno 0-0, pe 4 aprilie 2025.

Usti nad Labem pleacă favorită, la cota 1.66. Egalul e la 3.70, iar SK Kladno la 4.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Usti nad Labem și 1,5 pentru SK Kladno. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 42% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Usti nad Labem are 42%, SK Kladno 34%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.78 e peste cea corectă (1.61). Ambele marchează (GG) merită privit: 63% în model, iar 1.78 plătește peste cota corectă de 1.59. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Usti nad Labem - SK Kladno

Goluri estimate: 1,68 Usti nad Labem și 1,49 SK Kladno, total 3,17. 1X2 în model: 42% · 24% · 34%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,5%2-18,8%1-27,8%1-07,1%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Usti nad Labem. Usti nad Labem a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: SK Kladno. SK Kladno a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Usti nad Labem e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startUsti nad Labem · 1.66
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Usti nad Labem - SK Kladno?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Usti nad Labem - SK Kladno?

În FNL (Cehia).

Cine era favorită în Usti nad Labem - SK Kladno?

Usti nad Labem pleca favorită, la cota 1.66. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Usti nad Labem - SK Kladno?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →