Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

CehiaCehia · FNL

Usti nad Labem - Dukla Praga

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

CehiaFNL · Cehia Final
Usti nad Labem
EVEVV
Final3-1Pauză 1-0
Dukla Praga
ÎVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Usti nad Labem 38%Egal 27%Dukla Praga 35%

Usti nad Labem 3-1 Dukla Praga: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Usti nad Labem 3-1 Dukla Praga (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Usti nad Labem, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 3-1 avea 4,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Usti nad Labemîn meciDukla Praga
5
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Usti nad Labem vs Dukla Praga

Usti nad Labem marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Dukla Praga marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Usti nad Labemultimele 5Dukla Praga
2,20
Puncte / meci
2,00
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
0,8
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Usti nad Labem și ultimele 5 Dukla Praga, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Usti nad Labem3-2-0

E
FK Trinec - Usti nad Labem17.08.26 · FNL
0-0
V0-3
E
Usti nad Labem - Ceska Lipa07.08.26 · FNL
3-3
V0-2
V
Usti nad Labem - SK Kladno24.07.26 · FNL
2-1

Dukla Praga3-1-1

Î
Dukla Praga - Slavia Praga B14.08.26 · FNL
1-3
V
Cechie Vykan - Dukla Praga11.08.26 · Cupa
0-3
V
Dukla Praga - Slavia Kromeriz07.08.26 · FNL
2-0
E
Taborsko - Dukla Praga31.07.26 · FNL
2-2
V
Dukla Praga - Ceska Lipa24.07.26 · FNL
2-0

Întâlniri directe Usti nad Labem - Dukla Praga

Usti nad Labem 0Egal 1Dukla Praga 1
E
Usti nad Labem - Dukla Praga17.07.2026 · pauză 0-2
2-2
Î0-1

V/E/Î din perspectiva Usti nad Labem. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Usti nad Labem - Dukla Praga

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Usti nad Labem2.4038% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Dukla Praga2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.52
X2 1.38
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.45

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Usti nad Labem - Dukla Praga s-a jucat vineri, 21 august, în FNL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Usti nad Labem n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 10 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Dukla Praga are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Usti nad Labem a câștigat niciodată, Dukla Praga o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Usti nad Labem - Dukla Praga 2-2, pe 17 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Usti nad Labem are cota 2.40, Dukla Praga 2.65. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Usti nad Labem și 1,4 pentru Dukla Praga. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Usti nad Labem are 40%, Dukla Praga 35%. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.19 plătește sub cota corectă de 1.28. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.60, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Usti nad Labem - Dukla Praga

Goluri estimate: 1,48 Usti nad Labem și 1,39 Dukla Praga, total 2,87. 1X2 în model: 40% · 25% · 35%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%2-18,6%1-08,4%1-28,1%0-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-0
Cornere5-6
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startUsti nad Labem · 2.40
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Usti nad Labem - Dukla Praga?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Usti nad Labem - Dukla Praga?

În FNL (Cehia).

Cine era favorită în Usti nad Labem - Dukla Praga?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Usti nad Labem - Dukla Praga?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →