Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Ural U19 - Rostov U19

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Ural U19
ÎÎVÎÎ
Final0-1Pauză 0-0
Rostov U19
VVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Ural U19 40%Egal 25%Rostov U19 35%

Ural U19 0-1 Rostov U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ural U19 0-1 Rostov U19 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Rostov U19, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 0-1 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (5-9) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Ural U19în meciRostov U19
5
Cornere
9
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ural U19 vs Rostov U19

Ural U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,4. Rostov U19 marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. La Ural U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Ural U19 1, egal 2, Rostov U19 3.

~3,2goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ural U19ultimele 5Rostov U19
0,60
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
2,4
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Ural U19 și ultimele 5 Rostov U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ural U191-0-4

Î
Ural U19 - Rostov U1914.08.26 · Liga de tineret
0-1
Î
FC Rodina U19 - Ural U1907.08.26 · Liga de tineret
3-2
V
Ural U19 - Chertanovo Moscova U1931.07.26 · Liga de tineret
3-1
Î
CSKA Moscova U19 - Ural U1924.07.26 · Liga de tineret
4-1
Î
Ural U19 - Dinamo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
0-3

Rostov U192-1-2

V
Ural U19 - Rostov U1914.08.26 · Liga de tineret
0-1
V
Rostov U19 - Zenit U1907.08.26 · Liga de tineret
2-1
Î
Krasnodar U19 - Rostov U1931.07.26 · Liga de tineret
2-1
Î
Konoplev Academy U19 - Rostov U1924.07.26 · Liga de tineret
3-2
E
Rostov U19 - Chertanovo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
2-2

Întâlniri directe Ural U19 - Rostov U19

Ural U19 1Egal 2Rostov U19 3
Î
Ural U19 - Rostov U1914.08.2026 · pauză 0-0
0-1
E
Rostov U19 - Ural U1903.04.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Ural U19 - Rostov U1926.09.2025
0-6
E
Rostov U19 - Ural U1909.05.2025
0-0
Î
Ural U19 - Rostov U1905.07.2024 · pauză 0-2
0-3
V
Rostov U19 - Ural U1905.04.2024 · pauză 0-2
0-3

V/E/Î din perspectiva Ural U19. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ural U19 - Rostov U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ural U192.2740% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · Rostov U192.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.49
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Analiza de dinainte de meci

Ural U19 - Rostov U19 s-a jucat vineri, 14 august, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ural U19 are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 6-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Rostov U19 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Ural U19 a câștigat o dată, Rostov U19 de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Ural U19 - Rostov U19 0-1, pe 14 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.27 pentru gazde, 2.60 pentru oaspeți și 3.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.48.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Ural U19 și 1,7 pentru Rostov U19. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 33% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ural U19 are 33%, Rostov U19 44%. Peste 2.5 goluri: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Cota 1.54 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.48 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ural U19 - Rostov U19

Goluri estimate: 1,50 Ural U19 și 1,74 Rostov U19, total 3,24. 1X2 în model: 33% · 23% · 44%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%1-28,9%2-17,7%0-16,8%2-26,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ural U19. Ural U19 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Rostov U19. Rostov U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,2 goluri, iar modelul estimează acum 3,2.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere5-9
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startUral U19 · 2.27
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ural U19 - Rostov U19?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Ural U19 - Rostov U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Unde s-a jucat Ural U19 - Rostov U19?

Pe Stadion Akademii Ural Pole 4, în Yekaterinburg, vineri, 14 august, ora 11:00 (ora României).

Cine era favorită în Ural U19 - Rostov U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Ural U19 - Rostov U19?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →