Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Ural U19 - Chertanovo Moscova U19

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Ural U19
ÎÎÎÎV
Final3-1Pauză 2-0
Chertanovo Moscova U19
ÎEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ural U19 82%Egal 12%Chertanovo Moscova U19 6%

Ural U19 3-1 Chertanovo Moscova U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ural U19 3-1 Chertanovo Moscova U19 (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 66% pentru victoria lui Ural U19, iar cotele fără marjă 82%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 3-1 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Ural U19în meciChertanovo Moscova U19
6
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ural U19 vs Chertanovo Moscova U19

Ural U19 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. Chertanovo Moscova U19 marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,6. La Chertanovo Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Ural U19 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Ural U19ultimele 5Chertanovo Moscova U19
0,60
Puncte / meci
0,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,6
2,2
Goluri primite / meci
2,6
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Ural U19 și ultimele 5 Chertanovo Moscova U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ural U191-0-4

Î
CSKA Moscova U19 - Ural U1924.07.26 · Liga de tineret
4-1
Î
Ural U19 - Dinamo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
0-3
Î
Fakel Voronezh U19 - Ural U1910.07.26 · Liga de tineret
3-2
Î
Nizhny Novgorod U19 - Ural U1903.07.26 · Liga de tineret
1-0
V
Ural U19 - Almaz Antey U1926.06.26 · Liga de tineret
1-0

Chertanovo Moscova U190-1-4

Î
Chertanovo Moscova U19 - Zenit U1924.07.26 · Liga de tineret
0-3
E
Rostov U19 - Chertanovo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
2-2
Î
Chertanovo Moscova U19 - Krasnodar U1910.07.26 · Liga de tineret
1-3
Î
Chertanovo Moscova U19 - FC Rodina U1903.07.26 · Liga de tineret
0-2
Î
Konoplev Academy U19 - Chertanovo Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
3-0

Întâlniri directe Ural U19 - Chertanovo Moscova U19

Ural U19 0Egal 1Chertanovo Moscova U19 2
Î
Chertanovo Moscova U19 - Ural U1913.03.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
Chertanovo Moscova U19 - Ural U1912.07.2024 · pauză 2-0
2-0
E
Ural U19 - Chertanovo Moscova U1912.04.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Ural U19. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ural U19 - Chertanovo Moscova U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ural U191.1082% fără marjă
X · Egal7.5012% fără marjă
2 · Chertanovo Moscova U1915.006% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X —
X2 4.75
12 1.04

Goluri

Sub 2.5 4.00
Peste 2.5 1.14

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.22

Analiza de dinainte de meci

Ural U19 - Chertanovo Moscova U19 s-a jucat vineri, 31 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ural U19 are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-11. Chertanovo Moscova U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Ural U19 a câștigat niciodată, Chertanovo Moscova U19 de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: Chertanovo Moscova U19 - Ural U19 1-0, pe 13 martie 2026.

Ural U19 pleacă favorită, la cota 1.10. Egalul e la 7.50, iar Chertanovo Moscova U19 la 15.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 82% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.14, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,5 pentru Ural U19 și 1,1 pentru Chertanovo Moscova U19. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 66% la victorie, față de 82%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ural U19 are 66% în model, dar la 1.10 plătește sub cota corectă de 1.52. Peste 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.14, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.57 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Ural U19 - Chertanovo Moscova U19

Goluri estimate: 2,47 Ural U19 și 1,14 Chertanovo Moscova U19, total 3,61. 1X2 în model: 66% · 18% · 16%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

2-19,4%2-08,3%3-17,7%1-17,6%3-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ural U19. Ural U19 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Chertanovo Moscova U19. Chertanovo Moscova U19 a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,1 goluri, după cote 4,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Ural U19 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,7 goluri, iar modelul estimează acum 3,6.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startUral U19 · 1.10
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ural U19 - Chertanovo Moscova U19?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Ural U19 - Chertanovo Moscova U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Unde s-a jucat Ural U19 - Chertanovo Moscova U19?

Pe Central Stadium, în Ekaterinburg, vineri, 31 iulie, ora 11:00 (ora României).

Cine era favorită în Ural U19 - Chertanovo Moscova U19?

Ural U19 pleca favorită, la cota 1.10. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Ural U19 - Chertanovo Moscova U19?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →