Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL U20 - NSW

University of NSW U20 - Spirit FC U20

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

AustraliaNPL U20 - NSW · Australia Final
Final3-2Pauză 2-0
Spirit FC U20
VEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
University of NSW U20 30%Egal 23%Spirit FC U20 46%

University of NSW U20 3-2 Spirit FC U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat University of NSW U20 3-2 Spirit FC U20 (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui University of NSW U20, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 4,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 83%), iar GG a ieșit (79%). Scorul exact 3-2 avea 4,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (6-8) și 4 cartonașe galbene (2-2).

University of NSW U20în meciSpirit FC U20
6
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici University of NSW U20 vs Spirit FC U20

University of NSW U20 marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,0. Spirit FC U20 marchează 4,0 goluri pe meci și primește 1,4. La University of NSW U20, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,5goluri estimate
83%peste 2,5 goluri
79%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
University of NSW U20ultimele 5Spirit FC U20
1,60
Puncte / meci
2,60
3,0
Goluri marcate / meci
4,0
2,0
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri University of NSW U20 și ultimele 5 Spirit FC U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

University of NSW U202-2-1

E
St George City U20 - University of NSW U2011.07.26 · NPL U20 - NSW
2-2
E
University of NSW U20 - Sydney FC U2004.07.26 · NPL U20 - NSW
4-4
V
University of NSW U20 - Sutherland Sharks U2027.06.26 · NPL U20 - NSW
3-1
Î
Marconi Stallions U20 - University of NSW U2021.06.26 · NPL U20 - NSW
3-0
V
University of NSW U20 - St George FC U2013.06.26 · NPL U20 - NSW
6-0

Spirit FC U204-1-0

V
Spirit FC U20 - St George FC U2011.07.26 · NPL U20 - NSW
5-1
E
Rockdale Illinden U20 - Spirit FC U2005.07.26 · NPL U20 - NSW
1-1
V
Spirit FC U20 - Wollongong Wolves U2027.06.26 · NPL U20 - NSW
7-1
V
St George City U20 - Spirit FC U2020.06.26 · NPL U20 - NSW
2-3
V
Spirit FC U20 - Sydney Olympic U2013.06.26 · NPL U20 - NSW
4-2

Întâlniri directe University of NSW U20 - Spirit FC U20

University of NSW U20 0Egal 0Spirit FC U20 1
Î
Spirit FC U20 - University of NSW U2004.04.2026 · pauză 3-0
4-1

V/E/Î din perspectiva University of NSW U20. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi University of NSW U20 - Spirit FC U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · University of NSW U203.0030% fără marjă
X · Egal3.8523% fără marjă
2 · Spirit FC U201.9546% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.68
X2 1.30
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 3.45
Peste 2.5 1.22

Ambele marchează

GG Da 1.26
GG Nu 3.50

Analiza de dinainte de meci

University of NSW U20 - Spirit FC U20 s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în NPL U20 - NSW (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, University of NSW U20 are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 15-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Spirit FC U20 n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 20 de goluri și a primit 7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Spirit FC U20 - University of NSW U20 4-1, pe 4 aprilie 2026.

Spirit FC U20 pleacă favorită, la cota 1.95. Egalul e la 3.85, iar University of NSW U20 la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.22, iar GG la 1.26.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru University of NSW U20 și 2,6 pentru Spirit FC U20. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Spirit FC U20 are 51% în model, iar 1.95 e aproape de cota corectă (1.96). Peste 2.5 goluri: 83% în model, cota corectă ar fi 1.20. Cota 1.22 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 79%. Cota de 1.26 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități University of NSW U20 - Spirit FC U20

Goluri estimate: 1,96 University of NSW U20 și 2,57 Spirit FC U20, total 4,53. 1X2 în model: 30% · 19% · 51%. Peste 2,5: 83% (cotă corectă 1.20). GG: 79% (cotă corectă 1.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
5%1
11%2
17%3
19%4
47%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 17% · peste 2,5: 83% (verde).

Scoruri probabile

1-27,0%2-26,8%1-36,0%2-35,9%1-15,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: University of NSW U20. University of NSW U20 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 5,2 goluri, după cote 3,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-0
Cornere6-8
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startSpirit FC U20 · 1.95
Goluri estimate~4,5
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat University of NSW U20 - Spirit FC U20?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 12:15 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat University of NSW U20 - Spirit FC U20?

În NPL U20 - NSW (Australia).

Cine era favorită în University of NSW U20 - Spirit FC U20?

Spirit FC U20 pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în University of NSW U20 - Spirit FC U20?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,5.