Luni19 octombrie
Live 25 Pune pont

RomaniaRomania · Liga 2

Unirea Slobozia - Gloria Bistrita

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

RomaniaLiga 2 · Romania Final
Unirea Slobozia
EÎÎEE
Final0-3Pauză 0-0
Gloria Bistrita
VVEÎE
Șanse înainte de start, după cote
Unirea Slobozia 40%Egal 29%Gloria Bistrita 31%

Unirea Slobozia 0-3 Gloria Bistrita: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Unirea Slobozia 0-3 Gloria Bistrita (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Gloria Bistrita, iar cotele fără marjă 31%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-3 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Unirea Sloboziaîn meciGloria Bistrita
7
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Unirea Slobozia vs Gloria Bistrita

Unirea Slobozia marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. Gloria Bistrita marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Unirea Sloboziaultimele 5Gloria Bistrita
0,60
Puncte / meci
1,60
0,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Unirea Slobozia și ultimele 5 Gloria Bistrita, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Unirea Slobozia0-3-2

E
Bihor Oradea - Unirea Slobozia01.08.26 · Liga 2
1-1
Î
Unirea Slobozia - Metalul Buzau11.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Unirea Slobozia - UTA Arad18.05.26 · SuperLiga
0-1
E
FCSB - Unirea Slobozia11.05.26 · SuperLiga
0-0
E
Unirea Slobozia - Hermannstadt04.05.26 · SuperLiga
2-2

Gloria Bistrita2-2-1

V
Gloria Bistrita - CSC Selimbar01.08.26 · Liga 2
2-1
V3-0
E
Poli Iasi - Gloria Bistrita02.05.26 · Liga 2
2-2
Î
Gloria Bistrita - Metalul Buzau25.04.26 · Liga 2
0-1
E
ASA Targu Mures - Gloria Bistrita18.04.26 · Liga 2
1-1

Ponturi Unirea Slobozia - Gloria Bistrita

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Unirea Slobozia2.3240% fără marjă
X · Egal3.2529% fără marjă
2 · Gloria Bistrita3.0531% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.68
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.73
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.92

Cornere

Sub 9.5 1.76
Peste 9.5 1.95

Analiza de dinainte de meci

Unirea Slobozia - Gloria Bistrita s-a jucat vineri, 7 august, în Liga 2 (Romania). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Unirea Slobozia n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Gloria Bistrita vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 5.

Unirea Slobozia pleacă favorită, la cota 2.32. Egalul e la 3.25, iar Gloria Bistrita la 3.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Unirea Slobozia și 1,3 pentru Gloria Bistrita. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 70% în model, iar 1.68 plătește peste cota corectă de 1.43. Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Cota 1.73 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din vineri, 7 august, cu rezultatele

Probabilități Unirea Slobozia - Gloria Bistrita

Goluri estimate: 1,08 Unirea Slobozia și 1,33 Gloria Bistrita, total 2,41. 1X2 în model: 30% · 27% · 43%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-112,9%0-111,9%1-09,7%0-09,0%1-28,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Unirea Slobozia e favorită, dar n-a câștigat niciunul din ultimele 5 meciuri.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-0
Cornere7-1
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startUnirea Slobozia · 2.32
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Unirea Slobozia - Gloria Bistrita?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Unirea Slobozia - Gloria Bistrita?

În Liga 2 (Romania).

Unde s-a jucat Unirea Slobozia - Gloria Bistrita?

Pe Stadionul 1 Mai, în Slobozia, vineri, 7 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Unirea Slobozia - Gloria Bistrita?

Unirea Slobozia pleca favorită, la cota 2.32. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Unirea Slobozia - Gloria Bistrita?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Liga 2

Toată liga →