Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
Union de Santa Fe (F)
ÎÎÎEÎ
Final2-0
Șanse înainte de meci, după cote
Union de Santa Fe (F) 47%Egal 32%Gimnasia La Plata (F) 21%

Union de Santa Fe (F) 2-0 Gimnasia La Plata (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Union de Santa Fe (F) 2-0 Gimnasia La Plata (F). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Union de Santa Fe (F), iar cotele fără marjă 47%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 2-0 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Union de Santa Fe (F)în meciGimnasia La Plata (F)
3
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Union de Santa Fe (F) vs Gimnasia La Plata (F)

Union de Santa Fe (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. Gimnasia La Plata (F) marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Gimnasia La Plata (F), 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Union de Santa Fe (F)ultimele 5Gimnasia La Plata (F)
0,20
Puncte / meci
2,00
0,6
Goluri marcate / meci
2,2
1,6
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Union de Santa Fe (F) și ultimele 5 Gimnasia La Plata (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Union de Santa Fe (F)0-1-4

Î
Union de Santa Fe (F) - Newell's Old Boys (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
Î
Racing Club (F) - Union de Santa Fe (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
2-1
Î
Union de Santa Fe (F) - San Lorenzo de Almagro (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
1-2
E
CA Talleres de Cordoba (F) - Union de Santa Fe (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
0-0
Î
Union de Santa Fe (F) - Ferro Carril Oeste (F)28.06.26 · Primera Division A (F)
1-2

Gimnasia La Plata (F)3-1-1

V
CA Independiente (F) - Gimnasia La Plata (F)17.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
V
Gimnasia La Plata (F) - CA Huracan (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
2-1
Î
Belgrano de Cordoba (F) - Gimnasia La Plata (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
2-1
V
Gimnasia La Plata (F) - CA River Plate (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
4-2
E
CA Banfield (F) - Gimnasia La Plata (F)27.06.26 · Primera Division A (F)
2-2

Întâlniri directe Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)

Union de Santa Fe (F) 0Egal 0Gimnasia La Plata (F) 1
Î4-3

V/E/Î din perspectiva Union de Santa Fe (F). 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Union de Santa Fe (F)1.9247% fără marjă
X · Egal2.8032% fără marjă
2 · Gimnasia La Plata (F)4.2021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.12
X2 1.67
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 1.62
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.16
Pauză peste 1.5 3.85

Analiza de dinainte de meci

Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F) s-a jucat luni, 27 iulie, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Union de Santa Fe (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Gimnasia La Plata (F) are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Gimnasia La Plata (F) - Union de Santa Fe (F) 4-3, pe 15 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Union de Santa Fe (F), la 1.92, cu egalul la 2.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.42.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Union de Santa Fe (F) și 1,4 pentru Gimnasia La Plata (F). Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 33% la victorie, față de 47%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Union de Santa Fe (F) are 33%, Gimnasia La Plata (F) 41%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)

Goluri estimate: 1,24 Union de Santa Fe (F) și 1,43 Gimnasia La Plata (F), total 2,67. 1X2 în model: 33% · 26% · 41%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,3%0-19,9%1-28,8%1-08,6%2-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Union de Santa Fe (F). Union de Santa Fe (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Union de Santa Fe (F) e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startUnion de Santa Fe (F) · 1.92
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Cine era favorită în Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)?

Union de Santa Fe (F) pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →