Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

PanamaPanama · LPF - Apertura

Union Cocle - San Francisco FC

Statistici și rezultat final · luni, 3 august

PanamaLPF - Apertura · Panama Final
Union Cocle
VÎEVE
Final2-1Pauză 2-1
San Francisco FC
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Union Cocle 36%Egal 31%San Francisco FC 32%

Union Cocle 2-1 San Francisco FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Union Cocle 2-1 San Francisco FC (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Union Cocle, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG a ieșit (42%). Scorul exact 2-1 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (2-10) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Union Cocleîn meciSan Francisco FC
2
Cornere
10
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Union Cocle vs San Francisco FC

Union Cocle marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. San Francisco FC marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. În directe, San Francisco FC nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Union Cocleultimele 5San Francisco FC
1,60
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Union Cocle și ultimele 5 San Francisco FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Union Cocle2-2-1

V
Union Cocle - San Francisco FC03.08.26 · LPF - Apertura
2-1
Î
Herrera - Union Cocle27.07.26 · LPF - Apertura
1-0
E
Union Cocle - Umecit06.05.26 · LPF - Clausura
1-1
V
Union Cocle - Herrera03.05.26 · LPF - Clausura
4-0
E
Veraguas - Union Cocle27.04.26 · LPF - Clausura
1-1

San Francisco FC2-1-2

Î
Union Cocle - San Francisco FC03.08.26 · LPF - Apertura
2-1
V
CD Universitario - San Francisco FC26.07.26 · LPF - Apertura
1-2
Î
Union Cocle - San Francisco FC20.04.26 · LPF - Clausura
1-0
E
CA Independiente (PAN) - San Francisco FC12.04.26 · LPF - Clausura
0-0
V
San Francisco FC - Veraguas05.04.26 · LPF - Clausura
1-0

Întâlniri directe Union Cocle - San Francisco FC

Union Cocle 2Egal 1San Francisco FC 0
V
Union Cocle - San Francisco FC03.08.2026 · pauză 2-1
2-1
V
Union Cocle - San Francisco FC20.04.2026 · pauză 1-0
1-0
E
San Francisco FC - Union Cocle18.01.2026 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Union Cocle. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Union Cocle - San Francisco FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Union Cocle2.5536% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · San Francisco FC2.8732% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.56
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.48
Sub 2.5 1.49
Peste 2.5 2.45

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.26
Pauză peste 1.5 3.45

Cornere

Sub 9.5 1.41
Peste 9.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Union Cocle - San Francisco FC s-a jucat luni, 3 august, în LPF - Apertura (Panama). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Union Cocle vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, San Francisco FC are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-4.

În ultimele 3 întâlniri directe, Union Cocle a câștigat de 2 ori, San Francisco FC niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Union Cocle - San Francisco FC 2-1, pe 3 august 2026.

La case, diferența e mică: Union Cocle are cota 2.55, San Francisco FC 2.87. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.45, iar GG la 2.12.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Union Cocle și 0,9 pentru San Francisco FC. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.31 plătește sub cota corectă de 1.41. Sub 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.49 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Union Cocle - San Francisco FC

Goluri estimate: 1,17 Union Cocle și 0,93 San Francisco FC, total 2,10. 1X2 în model: 41% · 30% · 29%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-014,3%1-113,3%0-012,2%0-111,4%2-08,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-1
Cornere2-10
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startUnion Cocle · 2.55
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Union Cocle - San Francisco FC?

S-a jucat luni, 3 august, ora 00:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Union Cocle - San Francisco FC?

În LPF - Apertura (Panama).

Cine era favorită în Union Cocle - San Francisco FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.87 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Union Cocle - San Francisco FC?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din LPF - Apertura

Toată liga →