Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

PoloniaPolonia · I Liga

Unia Skierniewice - Stal Mielec

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

PoloniaI Liga · Polonia Final
Unia Skierniewice
VEEÎV
Final1-2Pauză 0-1
Stal Mielec
ÎEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Unia Skierniewice 42%Egal 26%Stal Mielec 32%

Unia Skierniewice 1-2 Stal Mielec: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Unia Skierniewice 1-2 Stal Mielec (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru victoria lui Stal Mielec, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-2 avea 6,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Unia Skierniewiceîn meciStal Mielec
2
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Unia Skierniewice vs Stal Mielec

Unia Skierniewice marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. Stal Mielec marchează 2,2 goluri pe meci și primește 3,2. La Stal Mielec, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Unia Skierniewiceultimele 5Stal Mielec
1,60
Puncte / meci
0,80
1,8
Goluri marcate / meci
2,2
0,6
Goluri primite / meci
3,2
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Unia Skierniewice și ultimele 5 Stal Mielec, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Unia Skierniewice2-2-1

V
Unia Skierniewice - KKS Kalisz18.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
E
Unia Skierniewice - Legia Varsovia II18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
LKS Lodz - Unia Skierniewice11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Unia Skierniewice - Pogon Grodzisk Mazowiecki04.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Pogon Siedlce - Unia Skierniewice27.06.26 · Amicale intercluburi
0-3

Stal Mielec1-1-3

Î
Stal Mielec - Avia Swidnik17.07.26 · Amicale intercluburi
3-4
E
Stal Mielec - JKS Jaroslaw17.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Stal Mielec - Puszcza Niepolomice11.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Stal Mielec - Podhale Nowy Targ01.07.26 · Amicale intercluburi
1-5
V
Stal Mielec - Polonia Bytom24.05.26 · I Liga
4-1

Ponturi Unia Skierniewice - Stal Mielec

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Unia Skierniewice2.2242% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Stal Mielec2.9232% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.59
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.35

Cornere

Sub 9.5 2.50
Peste 9.5 1.47

Analiza de dinainte de meci

Unia Skierniewice - Stal Mielec s-a jucat duminică, 26 iulie, în I Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Unia Skierniewice are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-3. Stal Mielec vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Unia Skierniewice pleacă favorită, la cota 2.22. Egalul e la 3.50, iar Stal Mielec la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.53.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Unia Skierniewice și 1,4 pentru Stal Mielec. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 53% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Unia Skierniewice, modelul calculează 53%. Cota de 2.22 e peste cea corectă (1.89). Peste 2.5 goluri merită privit: 67% în model, iar 1.61 plătește peste cota corectă de 1.49. Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.53 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Unia Skierniewice - Stal Mielec

Goluri estimate: 2,05 Unia Skierniewice și 1,39 Stal Mielec, total 3,44. 1X2 în model: 53% · 21% · 26%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,4%1-19,1%2-06,7%1-06,6%2-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stal Mielec. Stal Mielec a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere2-5
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startUnia Skierniewice · 2.22
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Unia Skierniewice - Stal Mielec?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Unia Skierniewice - Stal Mielec?

În I Liga (Polonia).

Cine era favorită în Unia Skierniewice - Stal Mielec?

Unia Skierniewice pleca favorită, la cota 2.22. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Unia Skierniewice - Stal Mielec?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din I Liga

Toată liga →