Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

PoloniaPolonia · Cupa

Unia Skierniewice - Sokol Kleczew

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

PoloniaCupa · Polonia Final
Unia Skierniewice
ÎÎVEE
Final1-1Pauză 0-1
Sokol Kleczew
EEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Unia Skierniewice 63%Egal 21%Sokol Kleczew 17%

Unia Skierniewice 1-1 Sokol Kleczew: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Unia Skierniewice 1-1 Sokol Kleczew (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-1 avea 11,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 17 cornere (12-5) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Unia Skierniewiceîn meciSokol Kleczew
12
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Unia Skierniewice vs Sokol Kleczew

Unia Skierniewice marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Sokol Kleczew marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. La Unia Skierniewice, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Unia Skierniewiceultimele 5Sokol Kleczew
1,00
Puncte / meci
1,60
1,6
Goluri marcate / meci
2,0
1,4
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Unia Skierniewice și ultimele 5 Sokol Kleczew, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Unia Skierniewice1-2-2

Î3-1
Î
Unia Skierniewice - Stal Mielec26.07.26 · I Liga
1-2
V
Unia Skierniewice - KKS Kalisz18.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
E
Unia Skierniewice - Legia Varsovia II18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
LKS Lodz - Unia Skierniewice11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Sokol Kleczew2-2-1

E
Sokol Kleczew - Podhale Nowy Targ01.08.26 · II Liga
0-0
E
Zawisza Bydgoszcz - Sokol Kleczew25.07.26 · II Liga
1-1
V
Sokol Kleczew - Unia Swarzedz18.07.26 · Amicale intercluburi
7-1
V
Sokol Kleczew - Gornik Polkowice09.06.26 · II Liga
2-1
Î
Gornik Polkowice - Sokol Kleczew06.06.26 · II Liga
1-0

Întâlniri directe Unia Skierniewice - Sokol Kleczew

Unia Skierniewice 2Egal 0Sokol Kleczew 0
V
Unia Skierniewice - Sokol Kleczew26.04.2026 · pauză 1-0
2-0
V
Sokol Kleczew - Unia Skierniewice11.10.2025 · pauză 0-2
1-3

V/E/Î din perspectiva Unia Skierniewice. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Unia Skierniewice - Sokol Kleczew

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Unia Skierniewice1.4663% fără marjă
X · Egal4.4021% fără marjă
2 · Sokol Kleczew5.5017% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.13
X2 2.22
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.20

Cornere

Sub 9.5 2.30
Peste 9.5 1.56

Analiza de dinainte de meci

Unia Skierniewice - Sokol Kleczew s-a jucat miercuri, 5 august, în Cupa (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Unia Skierniewice vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Sokol Kleczew are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 10-4.

În ultimele 2 întâlniri directe, Unia Skierniewice a câștigat de 2 ori, Sokol Kleczew niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Unia Skierniewice - Sokol Kleczew 2-0, pe 26 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Unia Skierniewice, la 1.46, cu egalul la 4.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.64.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Unia Skierniewice și 1,3 pentru Sokol Kleczew. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 63%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.13, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.54 e sub cea corectă (1.75) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 60% în model, iar 1.64 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Unia Skierniewice - Sokol Kleczew

Goluri estimate: 1,65 Unia Skierniewice și 1,34 Sokol Kleczew, total 2,99. 1X2 în model: 45% · 24% · 31%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-19,2%1-08,3%1-27,4%2-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Unia Skierniewice e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere12-5
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startUnia Skierniewice · 1.46
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Unia Skierniewice - Sokol Kleczew?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 20:45 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Unia Skierniewice - Sokol Kleczew?

În Cupa (Polonia).

Cine era favorită în Unia Skierniewice - Sokol Kleczew?

Unia Skierniewice pleca favorită, la cota 1.46. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Unia Skierniewice - Sokol Kleczew?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.