Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

PoloniaPolonia · I Liga

Unia Skierniewice - Arka Gdynia

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

PoloniaI Liga · Polonia Final
Unia Skierniewice
EÎÎVE
Final2-0Pauză 2-0
Arka Gdynia
VVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Unia Skierniewice 28%Egal 27%Arka Gdynia 45%

Unia Skierniewice 2-0 Arka Gdynia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Unia Skierniewice 2-0 Arka Gdynia (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Unia Skierniewice, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 2-0 avea 4,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Unia Skierniewiceîn meciArka Gdynia
7
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Unia Skierniewice vs Arka Gdynia

Unia Skierniewice marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Arka Gdynia marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Unia Skierniewiceultimele 5Arka Gdynia
1,00
Puncte / meci
2,40
1,4
Goluri marcate / meci
2,2
1,2
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Unia Skierniewice și ultimele 5 Arka Gdynia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Unia Skierniewice1-2-2

E1-1
Î3-1
Î
Unia Skierniewice - Stal Mielec26.07.26 · I Liga
1-2
V
Unia Skierniewice - KKS Kalisz18.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
E
Unia Skierniewice - Legia Varsovia II18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Arka Gdynia4-0-1

V
Arka Gdynia - Stal Rzeszow01.08.26 · I Liga
4-0
V
Odra Opole - Arka Gdynia24.07.26 · I Liga
0-1
V
Wiked Luzino - Arka Gdynia18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Arka Gdynia - Olimpia Grudziadz11.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
V
Petrolul Ploiesti - Arka Gdynia03.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Ponturi Unia Skierniewice - Arka Gdynia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Unia Skierniewice3.3528% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Arka Gdynia2.0545% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.62
X2 1.32
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.57

Cornere

Sub 9.5 2.10
Peste 9.5 1.66

Analiza de dinainte de meci

Unia Skierniewice - Arka Gdynia s-a jucat luni, 10 august, în I Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Unia Skierniewice are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-6. Arka Gdynia vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 4.

Arka Gdynia pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.40, iar Unia Skierniewice la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.66.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Unia Skierniewice și 1,6 pentru Arka Gdynia. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 73% în model, iar 1.32 e aproape de cota corectă (1.37). Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Cota 1.24 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Unia Skierniewice - Arka Gdynia

Goluri estimate: 1,14 Unia Skierniewice și 1,63 Arka Gdynia, total 2,77. 1X2 în model: 27% · 24% · 49%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%0-110,2%1-29,5%0-28,3%1-07,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere7-5
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startArka Gdynia · 2.05
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Unia Skierniewice - Arka Gdynia?

S-a jucat luni, 10 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Unia Skierniewice - Arka Gdynia?

În I Liga (Polonia).

Unde s-a jucat Unia Skierniewice - Arka Gdynia?

Pe Stadion Miejski w Skierniewicach, luni, 10 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Unia Skierniewice - Arka Gdynia?

Arka Gdynia pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Unia Skierniewice - Arka Gdynia?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din I Liga

Toată liga →