Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

LuxemburgLuxemburg · National Division

UN Kaerjeng 97 - Hostert

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

LuxemburgNational Division · Luxemburg Final
UN Kaerjeng 97
VÎÎÎV
Final4-2Pauză 2-1
Hostert
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
UN Kaerjeng 97 47%Egal 27%Hostert 27%

UN Kaerjeng 97 4-2 Hostert: statisticile meciului

Meciul s-a terminat UN Kaerjeng 97 4-2 Hostert (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui UN Kaerjeng 97, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 4,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 80%), iar GG a ieșit (78%). Scorul exact 4-2 avea 2,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 7 cartonașe galbene (3-4).

UN Kaerjeng 97în meciHostert
2
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici UN Kaerjeng 97 vs Hostert

UN Kaerjeng 97 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. Hostert marchează 2,0 goluri pe meci și primește 3,2. La Hostert, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Hostert nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~4,3goluri estimate
80%peste 2,5 goluri
78%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
UN Kaerjeng 97ultimele 5Hostert
1,20
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
2,0
2,2
Goluri primite / meci
3,2
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri UN Kaerjeng 97 și ultimele 5 Hostert, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

UN Kaerjeng 972-0-3

V
UN Kaerjeng 97 - Hostert09.08.26 · National Division
4-2
Î
Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 9702.08.26 · National Division
5-1
Î
UN Kaerjeng 97 - Jeunesse Esch23.05.26 · National Division
0-2
Î
Differdange 03 - UN Kaerjeng 9717.05.26 · National Division
2-0
V
UN Kaerjeng 97 - Jeunesse Canach10.05.26 · National Division
1-0

Hostert1-0-4

Î
UN Kaerjeng 97 - Hostert09.08.26 · National Division
4-2
Î
Residence Walferdange - Hostert02.08.26 · National Division
3-2
Î
F91 Dudelange - Hostert18.07.26 · Amicale intercluburi
5-1
Î
Atert Bissen - Hostert11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Victoria Rosport - Hostert23.05.26 · National Division
2-4

Întâlniri directe UN Kaerjeng 97 - Hostert

UN Kaerjeng 97 2Egal 2Hostert 0
V
UN Kaerjeng 97 - Hostert09.08.2026 · pauză 2-1
4-2
V
Hostert - UN Kaerjeng 9704.04.2026 · pauză 0-1
0-2
E
UN Kaerjeng 97 - Hostert05.10.2025 · pauză 1-2
2-2
E
UN Kaerjeng 97 - Hostert31.05.2024 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva UN Kaerjeng 97. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi UN Kaerjeng 97 - Hostert

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · UN Kaerjeng 971.9247% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Hostert3.4027% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

UN Kaerjeng 97 - Hostert s-a jucat duminică, 9 august, în National Division (Luxemburg). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

UN Kaerjeng 97 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Hostert are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 10-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, UN Kaerjeng 97 a câștigat de 2 ori, Hostert niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: UN Kaerjeng 97 - Hostert 4-2, pe 9 august 2026.

Casele o dau favorită pe UN Kaerjeng 97, la 1.92, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru UN Kaerjeng 97 și 2,1 pentru Hostert. Scorul cel mai probabil e 2-2.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: UN Kaerjeng 97 are 42%, Hostert 38%. Peste 2.5 goluri: 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Ambele marchează (GG): 78% în model, adică o cotă corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități UN Kaerjeng 97 - Hostert

Goluri estimate: 2,20 UN Kaerjeng 97 și 2,10 Hostert, total 4,30. 1X2 în model: 42% · 20% · 38%. Peste 2,5: 80% (cotă corectă 1.25). GG: 78% (cotă corectă 1.28). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
6%1
13%2
18%3
19%4
43%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 20% · peste 2,5: 80% (verde).

Scoruri probabile

2-27,2%2-16,9%1-26,6%1-16,3%3-25,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: UN Kaerjeng 97. UN Kaerjeng 97 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Hostert. Hostert a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-2
Pauză2-1
Cornere2-3
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startUN Kaerjeng 97 · 1.92
Goluri estimate~4,3
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat UN Kaerjeng 97 - Hostert?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat UN Kaerjeng 97 - Hostert?

În National Division (Luxemburg).

Unde s-a jucat UN Kaerjeng 97 - Hostert?

Pe Käerjenger Dribbel, în Bascharage, duminică, 9 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în UN Kaerjeng 97 - Hostert?

UN Kaerjeng 97 pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în UN Kaerjeng 97 - Hostert?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,3.

Alte meciuri din National Division

Toată liga →